16 Mayıs 2014 Cuma 10:44
Ab­dur­ra­him Al­bay­rak için karar verildi!

Sü­per Lig’i ikin­ci sı­ra­da bi­ti­re­rek Dev­ler Li­gi’ne doğ­ru­dan ka­tıl­ma he­sap­la­rı ya­pan Ga­la­ta­sa­ray’da tek­nik di­rek­tör Ro­ber­to Man­ci­ni ko­nu­sun­da sı­cak ge­liş­me­ler ya­şa­nı­yor. Ga­la­ta­sa­ray Baş­ka­nı Ünal Ay­sal Tek­nik Di­rek­tör Man­ci­ni ve ve­daya ha­zır­la­nan Drog­ba ile il­gi­li çar­pı­cı açık­la­ma­lar­da bu­lun­du. Ay­sal’ın flaş söz­le­ri­nin şif­re­le­rini çöz­dük.

Ga­la­ta­sa­ray Baş­ka­nı Ay­sal, Man­ci­ni  ko­nu­sun­da  “Ken­di­si  ile de­vam et­mek is­ti­yo­ruz. Be­nim Man­ci­ni ile en ufak so­run ve te­red­dü­tüm yok. Eğer Man­ci­ni bi­zim­le de­vam et­mek is­te­mez­se say­gı du­ya­rım. Ön­ce­lik­li he­def Şam­pi­yon­lar Li­gi’ne di­rekt git­me hak­kı­nı el­de et­mek. Son­ra­sın­da ho­ca­mı­zın ka­ra­rı­na gö­re yol ha­ri­ta­mı­zı be­lir­le­ye­ce­ğiz. Trans­fe­re 40-50 mil­yon eu­ro har­ca­mam “ di­ye açık­la­mada bu­lun­muş­tu. Ga­la­ta­sa­ray ku­lis­le­rin­de ko­nu­şu­lan şu:  “Man­ci­ni’nin ta­kım­dan ay­rıl­ma ola­sı­lı­ğı  kal­ma ola­sı­lı­ğın­dan daha yük­sek. İtal­yan ça­lış­tı­rı­cının yö­ne­ti­me sun­ma­sı bek­le­nilen trans­fer büt­çe­si ol­duk­ça yük­sek gö­rü­nü­yor. Ga­la­ta­sa­ray yük­lü bir trans­fer büt­çe­si­nin al­tı­na gir­me­yi dü­şün­mü­yor.  Man­ci­ni’nin is­te­di­ği tak­vi­ye­ler ya­pıl­ma­dı­ğı sü­re­ce de ye­ni se­zon­da Ga­la­ta­sa­ray’da göreve devam etmeye pek de sıcak bakmıyor.”

Ay­sal,  “Drog­ba’nın ye­ri­ne dört aday be­lir­le­dik. Ka­ra­rı ho­ca ve­re­cek” açık­la­ma­da bu­lun­muş­tu. Aday­lar ara­sın­da Eto’o ve Ba­lot­tel­li gi­bi so­run­lu yıl­dız oyun­cu ke­sin­lik­le bu­lun­mu­yor. Tor­res (Chelsea), Go­mis (Lyon), Mev­lüt Er­dinç (St Etienne) ve Stan­dard Lie­ge for­ma­sı gi­yen Michy Bats­hu­ayi isim­le­ri gün­dem­de.Ünal Ay­sal’ın elde edilen 2 şam­pi­yon­luk­ta et­ki­li olan Ali Dü­rüst ve Ab­dur­ra­him Al­bay­rak gi­bi isim­le­ri ye­ni­den yö­ne­ti­me al­ma­yı dü­şün­me­di­ği öğ­re­nil­di.

Bugün

Son Güncelleme: 16.05.2014 10:45
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! > Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.