08 Ağustos 2014 Cuma 10:34
Amrabat kriz çıkardı! Gitmiyor...
Ga­la­ta­sa­ray'da Am­ra­bat kri­zi pat­la­dı. As­lan'ın Ga­la­ta­sa­ray'ın Fas asıl­lı Hol­lan­da­lı fut­bol­cu­su Nor­din Am­ra­bat, ya­rım dö­nem oy­na­dı­ğı Ma­la­ga'da öy­le iz­ler bı­rak­tı ki İs­pan­yol ta­kı­mı, ken­di­sin­den bir tür­lü vaz­geç­mi­yor. La Li­ga tem­sil­ci­si, Ga­la­ta­sa­ray­lı yet­ki­li­ler­le tec­rü­be­li or­ta sa­ha oyun­cu­su­nu 1 se­zon­lu­ğu­na ki­ra­lık ola­rak trans­fe­ri üze­ri­ne an­laş­ma­ya var­dı. Bu­na gö­re Sa­rı-Kır­mı­zı­lı­lar, herhan­gi bir ki­ra­la­ma be­de­li ta­lep et­me­ye­cek; Am­ra­bat'ın 1 yıl­lık üc­re­ti­nin ta­ma­mı gü­ney İs­pan­ya tem­sil­ci­si ta­ra­fın­dan öde­ne­cek. Ku­lüp­ler an­laş­ma­ya var­dı. An­cak Am­ra­bat, Ga­la­ta­sa­ray'dan ay­rıl­mak istemiyor. Faslı oyuncunun "Ben Ga­la­ta­sa­ray'da he­nüz ger­çek gü­cü­mü gös­ter­me­dim. Bir se­zon tam ola­rak oy­na­mak is­ti­yo­rum. Bu ka­ra­ra an­lam ve­re­mi­yo­rum. Ma­dem ben ta­kım­da dü­şü­nül­mü­yo­rum, öy­ley­se ne­den 9 mil­yon eu­ro ve­ri­le­rek, üs­te­lik ya­şa­nan pek çok ger­gin­li­ğe kar­şı be­ni Kay­se­ris­por'dan trans­fer et­ti­ler" dediği öğrenildi.

KANATLARDA ALTERNATİF BOLLUĞU

Ya­ban­cı trans­fe­ri, kad­ro­da dü­şü­nül­me­yen ya­ban­cı­la­rın gön­de­ril­me­si­ne bağ­lı. Am­ra­bat şans bu­lu­yor. An­cak ya­ban­cı kı­sıt­la­ma­sı var. Ya­sin Öz­te­kin ile bir­lik­te ka­nat­lar­da al­ter­na­tif­ler ço­ğal­dı. Yö­ne­ti­ci­ler, Fas­lı oyun­cu­nun en azın­dan bir se­zon da­ha ki­ra­lık ola­rak Ma­la­ga'da oy­na­ma­sın­dan ya­na. Ancak Amrabat’ın kararı bu konuda önemli. Zira yönetim Faslı oyuncunun gitmesine isterken, takımın teknik direktör Prandelli, 27 yaşındaki futbolcunun kalmasından yana tavır koyuyor. Sarı-Kırmızılı kulüp, Nordin Am­ra­bat için Süper Lig’e veda eden Kay­se­ris­por’a 8 mil­yon eu­ro, es­ki ta­kı­mı PSV Eindhoven’a da 600 bin eu­ro bonservis ücreti öde­miş­ti.

Bugün
Son Güncelleme: 08.08.2014 10:35
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! > Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
mhMt 4 yıl önce

bazı salak taraftarların sosyal medya baskısı yüzünden neden olcak assaidi 3 m alacakken gittik seni aldık işte hepsi bundan birşey arama değerli felan değilsin 9m verilecek kadar