İstanbul 22°
kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur
26 Mart 2014 Çarşamba 11:02
Arena'da anons şaşkınlığı!
Bur­sas­por ma­çı ön­ce­sin­de stat ho­par­lör­le­rin­den ya­pı­lan anons­la, kü­für­lü te­za­hü­rat­ta bu­lun­ma­ma­la­rı için Sa­rı-Kır­mı­zı­lı ta­raf­ta­rlar uya­rıl­dı. Fut­bol Fe­de­ras­yo­nu'nun di­sip­lin ta­li­mat­la­rın­da yap­tı­ğı de­ği­şik­li­ğin ar­dın­dan Ga­la­ta­sa­ray'ın ce­za sı­nı­rı­na gel­di­ği ha­tır­la­tı­lır­ken, bu maç ve­ya dep­las­man­da oy­na­na­cak Tor­ku Kon­ya ma­çın­da kü­für­lü te­za­hü­rat­lar­da bu­lu­nul­ma­sı ha­lin­de, Fe­ner­bah­çe der­bi­si­nin se­yir­ci­siz oy­na­na­ca­ğı be­lir­til­di.
 
Asıl tehlike Konya maçında
 
An­cak bu anons ka­fa ka­rı­şık­lı­ğı­na ne­den ol­du. Ni­te­kim Fe­da­ras­yon’un di­sip­lin ta­li­mat­la­rın­da yap­tı­ğı son de­ği­şik­lik­le kü­für­lü ve çir­kin te­za­hü­rat­la­rı dü­zen­len­yen mad­de­de lig ve ku­pa sta­tü­sü bir­bi­rin­den ay­rıl­mış­tı. Ta­li­ma­tın 52. mad­de­si­nin 9. fık­ra­sın­da açık­ça be­lir­til­di­ği üze­re dün­kü maç­ta kü­für ol­say­dı da­hi bu li­gi et­ki­le­me­ye­cek­ti. An­cak Tor­ku Kon­ya ma­çın­da 52. mad­de ih­la­li ger­çek­le­şir­se der­bi­nin se­yir­ci­siz oy­nan­ma teh­li­ke­si do­ğa­cak.

Bugün
Son Güncelleme: 26.03.2014 11:03
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! > Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
rido 4 yıl önce

Küfüru etseydik yani

Avatar
kadere bak 4 yıl önce

Oyucular birbirleriyle soguk , Mancini Soğuk , Şimdi birde bu küfür olayi Galatasarayin başina gelenler bu sene bitti ki ne bittik olacak halde degiliz .