05 Şubat 2014 Çarşamba 10:31
Aysal'dan Ranocchia itirafı!
Ga­la­ta­sa­ray, İtal­yan ça­lış­tı­rı­cı­sı Man­ci­ni’nin is­te­ği üze­ri­ne dev­re ara­sın­da ta­kı­ma tam 9 tak­vi­ye yap­tı. G’Hop­pers’tan İzet Haj­ro­viç, Gre­mi­o’dan Alex Tel­les, Fe­nix’ten On­ti­ve­ro, B.Ju­ni­ors’tan Bur­dis­so, Bu­cas­por’dan Umut Gün­do­ğan, Kay­se­ris­por’dan Sa­lih Dur­sun, Ma­ni­sas­por’dan Oğuz­han Ka­yar, Eskişehir’den Veysel Sarı ve Dort­mund’dan Ko­ray Gün­ter’i kad­ro­su­na da­hil et­ti.  1 aylık sü­reç­te yo­ğun bir trans­fer dö­ne­mi ya­şa­ndı.

Bitime dakikalar kala bile çalıştık

Baş­kan Ünal Ay­sal trans­fer dö­ne­mi­ni yo­rum­la­dı. “Bu dö­nem­de si­zi en çok zor­la­yan trans­fer han­gi­siydi” so­ru­su­na Ay­sal il­ginç bir ya­nıt ver­di.  Ga­la­ta­sa­ray Baş­ka­nı Ünal Ay­sal “ Yo­ğun ve zor­lu bir trans­fer dö­ne­mi ya­şa­dık. Trans­fer dö­ne­mi­nin bi­ti­mi­ne da­ki­ka­lar ka­la bi­le ça­lış­ma için­dey­dik. Bi­zi en çok zor­la­yan bir so­nuç al­ma­ma­mı­za rağ­men İtal­yan sto­per­ler ol­du. En çok da İn­ter for­ma­sı gi­yen Ra­nocc­hi­a ile ya­şa­nan trans­fer sü­re­cin­de çok zor­lan­dık. Son da­ki­ka­ya ka­dar trans­fer sü­re­ci de­vam et­ti. Ama bir so­nuç al­ma­dık” di­ye ko­nuş­tu. Ay­sal’ın söy­le­di­ği di­ğer İtal­yan ise Cag­li­ari for­ma­sı gi­yen As­to­ri’ydi...

Skorer

Son Güncelleme: 05.02.2014 10:32
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! > Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.