İstanbul 21°
kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur
03 Haziran 2015 Çarşamba 11:51
Dani Alves için 12 milyon €
Barcelona ile sorun yaşayan ve bonservisi elinde olan Alves’e resmi teklif yapan 4 takımdan (Juve, Man Utd ve PSG ile birlikte) biri Galatasaray. Devler Ligi finali sonrası Brezilyalı yıldızın gideceği milli takım kampında Taffarel de devreye girecek. Transfer zor ama Cimbom ısrarcı.
 
Ga­la­ta­sa­ra­y’­da 6 Ha­zi­ra­n’­da Bar­ce­lo­na ile Ju­ven­tus ara­sın­da Ber­li­n’­de oy­na­na­cak Şam­pi­yon­lar Li­gi fi­na­li son­ra­sı önem­li ge­liş­me­ler ola­bi­lir.
 
Sa­rı-Kır­mı­zı­lı­lar, Bar­ce­lo­na ve Bre­zil­-ya­’nın sağ be­ki Da­ni Al­ves ile gö­rü­şü­yor. Geç­ti­ği­miz gün­ler­de “Ken­di­mi Bar­ce­lo­na­’nın dı­şın­da gö­rü­yo­rum” di­ye­rek ay­rı­la­ca­ğı me­sa­jı­nı ve­ren Al­ves için res­mi trans­fer tek­li­fin­de bu­lu­nan 4 ta­kım­dan bi­ri de Ga­la­ta­sa­ray. Di­ğer­le­ri ise Ju­ven­tus, Manc­hes­ter Uni­ted ve PSG.
 
FARK 1.5 MİLYON EURO
 
Bar­ce­lo­na, 32 ya­şın­da­ki Al­ve­s’­e yıl­lık üc­re­ti olan 5 mil­yon eu­ro­nun al­tın­da bir ra­kam ver­mek is­te­di­ği için oyun­cu red­det­ti. Sa­rı-Kır­mı­zı­lı­lar ise bo­nus­lar ha­riç yıl­lık 4 mil­yon eu­ro ga­ran­ti üc­ret­le 3 yıl­lık söz­leş­me öner­di. Al­ves yıl­lık 5,5 mil­yon eu­ro ga­ran­ti üc­ret ve 3 yıl­lık kon­trat ta­lep edi­yor. İş­te bu­ra­da dev­re­ye Ga­la­ta­sa­ray ve Bre­zil­ya­’nın ka­le­ci an­tre­nö­rü Taf­fa­rel gir­di. Tec­rü­be­li isim, Ga­la­ta­sa­ray ko­nu­sun­da Al­ves ile Dev­ler Li­gi fi­na­li son­ra­sı özel bir gö­rüş­me ya­pa­cak, dün­ya yıl­dı­zı­nı ik­na et­mek için me­sa­i har­ca­ya­cak.
 
Son Güncelleme: 03.06.2015 12:34
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! > Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
Danyal-_-Turkheim 3 yıl önce

Nerde artik taka varsa onlari toplayalm bravo size

Avatar
yorum 3 yıl önce

Bilal Kısa ve bu herif. 32 yaşlarındalar . Ulan mim 'mi koydunuz illada 32 yaşında olcaklar diye . Neden 22. Yaşında genç oyuncu almıyorsunuz . Her , teknik adam kendisiyle yakın olan oyuncuları topluyor . Ne olacak sonra

Avatar
hayalett 3 yıl önce

illa ki 32 yaşında oyuncu alacaksanız böylesini alın, bilalle milalle uğraşmayın, bazı oyuncular vardır yaşları fazla da olsa iyi performans gösterirler, mesela hagi mesela drogba mesela ujfalusi... dani alveste fizik olarak güçlü ve tecrübeli bir oyuncu, bence özellikle avrupa da çok faydalı olur..

Avatar
gs19 3 yıl önce

Adam mevkisinin en iyisi gelirse bize çok şey kazandırır keşke gelse. Yaşa fazla takilmamak lazım hagi 31 yaşında geldi futbolunun olgun çağında. Alex telles' i genç diye aldık da noldu 32 yaşındaki riera kadar olamadı