13 Şubat 2015 Cuma 09:28
Fernandao'nun menajerinden G.Saray açıklaması!
Bur­sas­por'da ki­ra­lık oy­na­yan Fer­nan­da­o'nun se­zon so­nun­da han­gi ta­kı­ma gi­de­ce­ği­ni ku­lü­bü At­le­ti­co Pa­ra­na­en­se yet­ki­li­le­ri de me­rak edi­yor. Trans­fer ile il­gi­li ge­liş­me­ler Tür­ki­ye­’de de il­giy­le ta­kip edi­li­yor.

At­le­ti­co Pa­ra­na­en­se Baş­ka­nı Ma­ri­o Cel­so Pet­rag­li­a, Tür­ki­ye'de bu­lu­nan Bre­zil­ya­lı oyun­cu­nun me­na­je­ri Edu­ar­do Uram'ı ara­ya­rak trans­fer­de­ki son du­ru­mu sor­du. Me­na­jer, Pa­ra­na­en­se baş­ka­nı­na "Ga­la­ta­sa­ray ile bir gö­rüş­me­miz ol­du. Ama net bir şey yok. Res­mi­yet ka­za­nır­sa si­zi bil­gi­len­di­re­ce­ğim" di­ye ce­vap ver­di. Pet­rag­li­a'nın oyun­cu­su ile il­gi­li son du­ru­mu­nu me­rak et­me­si Fer­nan­da­o'yu iyi bir ra­ka­ma sat­ma­yı dü­şün­dük­le­ri­ni or­ta­ya koy­du.

BURSASPOR İLE GÖRÜŞÜLDÜ

Bi­lin­di­ği gi­bi Fer­nan­da­o, sa­tın al­ma op­si­yo­nu ile bir­lik­te Bur­sas­por'da se­zon so­nu­na ka­dar ki­ra­lık du­rum­da. Ye­şil-Be­yaz­lı­lar op­si­yon hak­kı­nı kul­lan­mak için 5 mil­yon eu­ro öde­mek zo­run­da. Bur­sa­por yö­ne­ti­mi bu ra­ka­mın al­tın­da bu işi bi­tir­me­yi plan­lı­yor­du. An­cak Ga­la­ta­sa­ray'ın dev­re gir­me­siy­le bu ola­sı­lık or­ta­dan kalk­tı. Fer­nan­da­o'nun me­na­je­ri Uram, Bur­sas­por yet­ki­li­le­riy­le de gö­rüş­tü ama net so­nuç çık­ma­dı.

(Bugün)

Son Güncelleme: 13.02.2015 09:29
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! > Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.