18 Temmuz 2014 Cuma 09:04
Galatasaray, Sinan Bolat'la iki yıllığına anlaştı!
Ay­kut Er­çe­tin ve Ufuk Cey­lan ile yol­la­rı­nı ayı­ran Ga­la­ta­sa­ray'da keleci Mus­le­ra'nın al­ter­na­ti­fi Si­nan Bo­lat olu­yor. Mil­li el­di­ven ile an­laş­ma sağ­la­yan yö­ne­tim bon­ser­vis ko­nu­sun­da Por­to ile de im­za aşa­ma­sı­na gel­di.


Sağ­lık kon­tro­lü­ne ge­li­yor

Ge­çen se­zon Por­to'nun B ta­kı­mın­da faz­la for­ma şan­sı bu­la­ma­yıp Kay­se­ris­por'a ki­ra­la­nan 25 ya­şın­da­ki fi­le bek­çi­si Ga­la­ta­sa­ray'a 2 yıl­lı­ğı­na evet de­di. Bu­nun üze­ri­ne Por­te­kiz tem­sil­ci­si Por­to ile bon­ser­vis için ma­sa­ya otu­rul­du. Ya­pı­lan gö­rüş­me­le­rin ar­dın­dan ta­raf­lar üc­ret ko­nu­sun­da an­laş­ma sağ­la­dı. İm­za­nın atıl­ma­sı ise kü­çük de­tay­la­rın hal­le­dil­me­si­ne kal­dı. Bu sı­kın­tı da aşıl­dı­ğı tak­dir­de şu an Bel­çi­ka'nınq baş­ken­ti Brük­sel'de bu­lu­nan Si­nan'ın me­na­je­riyle bir­lik­te bugün Tür­ki­ye'ye ge­le­rek sağ­lık kon­tro­lün­den geç­ri­ri­le­ce­ği be­lir­til­di.

Her­han­gi bir sağ­lık prob­le­mi çık­ma­ma­sı du­ru­mun­da Si­nan'ın İs­tan­bul'da res­mi söz­leş­me im­za­la­dıkm­tan son­ra Sa­rı-Kır­mı­zı­lı ta­kı­mın Avus­tur­ya kam­pı­na ka­tı­la­ca­ğı bil­di­ril­di.

(Bugün)

Son Güncelleme: 18.07.2014 09:05
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! > Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.