21 Haziran 2014 Cumartesi 11:59
Galatasaray'da Bruma'ya kiralık vetosu!
Baş­kan Ünal Ay­sal, Por­te­kiz­li genç yıl­dı­zı ki­ra­lık ver­me­ye sı­cak bak­ma­dı­ğı­nı Sa­rı-Kır­mı­zı­lı yö­ne­ti­ci­le­re ak­tar­dı.Genç oyun­cu­nun ta­lip­le­ri bir hay­li faz­la. Özel­lik­le Ana­do­lu ta­kım­la­rı Por­te­kiz­li genç yıl­dız için sı­ra­ya gir­miş du­rum­da. Ba­zı Av­ru­pa ku­lüp­le­ri­nin de oyun­cuy­la il­gi­len­di­ği bi­li­ni­yor. Por­te­kiz­li oyun­cu­ya, İn­gil­te­re Pre­mi­er Li­g’­de  Chel­se­a ve Ever­ton ol­mak üze­re çok sa­yı­da ta­kım ta­lip. Ay­rı­ca Fran­sa­’dan Mo­na­co da ıs­rar­la genç ye­te­ne­ği is­ti­yor.
 
15 milyon euro önerdiler
 
Fran­sız eki­bi, Por­te­kiz­li genç oyun­cu için Ga­la­ta­sa­ra­y’­a sa­tın al­ma op­si­yo­nu da içe­ri­sin­de ol­mak üze­re, 1 yıl­lı­ğı­na ki­ra­la­mak için tek­lif­te bu­lun­muş­tu. Mo­na­co, se­zon so­nu sa­tın al­ma op­si­yo­nu ola­rak da 15 mil­yon eu­ro öner­miş­ti. Fa­kat bu tek­li­fi baş­kan Ünal Ay­sal ka­bul et­me­di.
 
Kur­may­la­rı­na bu yön­de ta­li­mat ve­ren Ünal Ay­sal, “B­ru­ma için sa­tın al­ma yön­lü tek­lif­ler var­sa bu­nun üze­rinde ça­lı­şın. Ki­ra­la­ma yön­te­mi­ni içe­ren tek­lif­le­re sı­cak bak­mı­yo­ru­m” de­di.
 
Ki­ra­lık trans­fer için ha­yır ya­nı­tı alan Mo­na­co ve İn­gi­liz ekip­le­ri­nin bun­dan son­ra­ki ha­re­ke­ti­nin ne ola­ca­ğı merak ko­nu­su. 20 ya­şın­da­ki fut­bol­cu, ge­çen se­zon Spor­ting Liz­bo­n’­dan 13 mil­yon eu­ro kar­şı­lı­ğın­da Ga­la­ta­sa­ra­y’­a trans­fer edil­miş­ti. Ta­kı­ma adap­te ol­ma­ya baş­la­dı­ğı dö­nem­de çap­raz bağ­la­rı­nın kop­ma­sı son­ra­sında se­zo­nu ka­pat­mış­tı.
Son Güncelleme: 21.06.2014 11:59
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! > Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
bruma !!! 4 yıl önce

bu adami satmayin... ben bu adami izlemek istiyorum... bu adam 3 sene sonra muthis futbolcu olacak... kesinlikle ilk 11 oynamali... gucsuz olsada tecrubesiz olsada idmansiz olsada ufak tefek birsey olsada sakatliktan yeni cikmis olsada... 2000 li yillardan sonra gelen en "yetenekli" yabanci genc bu ve becerilirse eger world class sinifi oyuncu olacak... ribery gibi... bu adami satmayin 15 20 milyona...

Avatar
Ayşenur Topgüç 4 yıl önce

Bu Adamı Gönderirseniz Yazık Olur çok yazık

Avatar
serhat şahin 4 yıl önce

kimi seviyoruz yolamaya kalkiyorsunuz futbol para kazanilsin diye oynanmiyor bu anlayin artik

Avatar
hasan gülgeldi 4 yıl önce

Futbolu fedarasyonlar fenerbahçe spor kulubü bozuyor