20 Ocak 2014 Pazartesi 11:24
Galatasaray'dan transfer atağı!
Ara trans­fer dö­ne­min­de Haj­ro­vic, Tel­les, Umut Gün­do­ğan, Sa­lih Dur­sun gi­bi isim­ler­le kad­ro­su­nu tak­vi­ye eden Ga­la­ta­sa­ray hız ke­se­cek gi­bi dur­mu­yor. Sa­rı-Kır­mı­zı­lı yö­ne­tim, Es­ki­şe­hirs­por’da kad­ro dı­şı bı­ra­kı­lan Ta­rık Çam­dal ve Vey­sel Sa­rı trans­fer­le­ri­ni de bi­tir­me yo­lun­da önem­li me­sa­fe kat et­ti. Es­ki­şe­hirs­por’la bü­yük öl­çü­de an­la­şan Ga­la­ta­sa­ray yö­ne­ti­mi­nin, bu­gün ya­pı­la­cak Ku­lüp­ler Bir­li­ği top­lan­tı­sın­da son nok­ta­yı koy­ma­sı bek­le­ni­yor.

Fut­bol­cu­lar­la an­la­şan Sa­rı-Kır­mı­zı­lı yö­ne­tim, Es­ki­şe­hirs­por’dan Ne­ca­ti Ateş ve Er­man Kı­lıç’tan kay­nak­la­nan 300 bin eu­ro­luk ala­ca­ğı­nı sil­di, üs­tü­ne ise 1.5 mil­yon eu­ro­yu iki eşit tak­sit­te öde­me­yi vaa­det­ti. Es­ki­şe­hirs­por 1.6 mil­yon eu­ro ve pe­şin is­te­di. Ga­la­ta­sa­ray pe­şin öde­me­yi ka­bul et­ti; an­cak ara­da­ki 100 bin eu­ro so­run ol­du. Bu ko­nu­da bu­gün ya­pı­la­cak top­lan­tı­da Es­ki­şe­hirs­por’un ge­ri adım at­ma­sı ve an­laş­ma­nın sağ­lan­ma­sı bek­le­ni­yor.

Bugün
Son Güncelleme: 20.01.2014 11:40
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! > Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.