28 Temmuz 2014 Pazartesi 13:37
Galatasaray'ın 22 milyon TL'lik kamburu!

 Ga­la­ta­sa­ray Tek­nik Di­rek­tö­rü Ce­sa­re Pran­del­li’nin ta­kı­mın ba­şı­na ge­lir gel­mez yap­tı­ğı ilk ic­ra­at neş­te­ri vur­mak ve 10 ki­şi­yi kad­ro dı­şın­da bı­rak­mak ol­muş­tu. Sab­ri Sa­rı­oğ­lu, En­gin Bay­tar, Gök­han Zan, Ebo­ue, Dany, Yi­ğit Gö­koğ­lan, On­ti­ve­ro, Ser­can Yıl­dı­rım, Ka­an Bay­sal, En­do­ğan Adi­li İtal­yan tek­nik adam ta­ra­fın­dan Avus­tur­ya’ya gö­tü­rül­me­di. Bu isim­ler ara­sın­dan sa­de­ce Ser­can Yıl­dı­rım, Ba­- lı­ke­sirs­por’a trans­fer     olur­ken di­ğer­le­ri­nin hiç­bir ye­re git­me­ye ni­ye­ti­nin ol­ma­dı­ğı kay­de­dil­di.

 
Her gün Flor­ya’da ça­lı­şı­yor­lar

Flor­ya’da her gün ça­lış­ma­lar ya­pan kad­ro dı­şı isim­ler­den bi­ri olan En­gin Bay­tar, ya­kın çev­re­si­ne yap­tı­ğı açık­la­ma­da, “Ga­la­ta­sa­ray’ı çok se­vi­yo­rum. Ta­kım­la 1 yıl da­ha kon­tra­tım var. Yurt dı­şın­dan iyi bir tek­lif gel­me­di­ği tak­dir­de ay­rıl­ma­yı ke­sin­lik­le dü­şün­mü­yo­rum. Ho­ca­nın ba­na şans ver­me­si­ni bek­le­ye­ce­ğim” de­di­ği öğ­re­nil­di. De­ne­yim­li oyun­cu 1 mil­yon 100 bin do­lar ga­ran­ti üc­ret alı­yor. Sab­ri Sa­rı­oğ­lu’nun da ta­kım­dan ay­rıl­ma­yı dü­şün­me­di­ği­ni çev­re­siy­le pay­laş­tı­ğı kay­de­dil­di. Kad­ro dı­şı ka­lan ve ta­kım­da kal­ma­yı dü­şü­nen bu 9 is­min Sa­rı-Kır­mı­zı­lı­lar’a ma­li­ye­ti yıl­lık 22 mil­yon TL ci­va­rın­da ola­cak.

Kadro dışıların yıllık ücretleri

Oyun­cu    YILLIK ÜCRET
Ebo­ue:    2.200.000 euro
Sab­ri Sa­rı­oğ­lu:    1.250.000 euro
Dany:    1.200.000 euro
En­do­ğan Adi­li:    400 bin euro
On­ti­ve­ro:    350 bin euro
Ka­an Bay­sal:    150 bin euro
Gök­han Zan:    1.100.000 Do­lar
En­gin Bay­tar:    1.100.000 Do­lar
Yi­ğit Gö­koğ­lan:    1.000.000 TL

Ga­la­ta­sa­ray bu se­zon 9 fut­bol­cu­ya yıl­lık üc­ret ola­rak 22 mil­yon TL ci­va­rın­da bir üc­ret öde­ye­cek.

(Bugün)
Son Güncelleme: 28.07.2014 13:40
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! > Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.