İstanbul 21°
kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur
08 Ocak 2014 Çarşamba 10:13
Hajroviç hakkında ilginç sözler!

Ga­la­ta­sa­ray, Grass­hop­pers'ın 22 ya­şın­da­ki or­ta sa­ha oyun­cu­su İzet Haj­ro­vic'in transferini bi­tir­di. Bos­na­lı fut­bol­cu ön­ce­ki ak­şam İs­tan­bul'a gel­di. Bu ge­liş­me­nin ar­dın­dan, İs­viç­re eki­bi­nin ba­sın söz­cü­sü Ad­ri­an Fets­che­rin, Bugün'e ko­nuş­tu.

Grass­hop­pers'ın ma­li kriz­de ol­du­ğu için Haj­ro­vic'i sat­ma­dı­ğı­nı ifa­de eden Fets­che­rin, “İyi pa­ra tek­lif et­ti­ler ve sat­tık. Haj­ro­vic de ka­ri­ye­rin­de bir de­ği­şim yap­mak is­ti­yor­du, trans­fer için is­tek­liy­di. Bu ne­den­le gön­der­dik. Onun ta­kı­mı­mız­dan ay­rı­lı­şı­na ba­zı ta­raf­tar­lar el­bet­te olum­suz tep­ki gös­ter­di fa­kat ge­nel ola­rak olum­suz bir şey yok. Çün­kü sa­kat­lık ge­çir­miş­ti ve son 1-2 ay­dır per­for­man­sın­da da dü­şüş var­dı. Bek­le­ne­ni tam ola­rak ve­re­mi­yor­du. Ta­raf­tar­la­rı­mız ku­lü­be ge­le­cek ge­li­ri de dü­şü­nü­yor” ifadelerini kullandı.

Tep­kiler olum­suz de­ğil

İzet Haj­ro­vic'in ay­rı­lı­şıy­la kad­ro­da sı­kın­tı ya­şa­ma­ya­cak­la­rı­nı be­lir­ten ba­sın söz­cü­sü Fets­che­rin “Al­ter­na­tif­le­ri ha­zır. Kad­ro­da sı­kın­tı ya­şa­ma­ya­ca­ğı­mız için ge­nel ola­rak tep­ki­le­rin de olum­suz ol­du­ğu­nu söy­le­ye­me­yiz. Haj­ro­vic'in mev­ki­sin­de Ve­ne­zu­ela­lı Frank Felts­cher var. 25 ya­şın­da. Çok iyi oyun­cu. Onun al­ter­na­ti­fi ola­rak Im­ran Bun­ja­ku bu­lu­nu­yor. 21 ya­şın­da genç ye­te­nek. Ar­na­vut­luk asıl­lı İs­viç­re­li. Alt­ya­pı­mız­da da ye­te­nek­li genç­ler var. Do­la­sıy­la bir sı­kın­tı yok” di­ye ko­nuş­tu.

Drog­ba ve Sne­ij­der var

Fets­che­rin, İzet’in Ga­la­ta­sa­ray'da­ki ge­le­ce­ği için ise şun­la­rı söy­le­di:

"Çok ar­ka­daş can­lı­sı ve sı­cak­kan­lıdır. İn­san­la­ra uyum sağ­lar. Fakat fut­bol ola­rak uyum sağ­la­yıp sağ­la­ya­ma­ya­ca­ğı­nı bil­mi­yo­rum. Ga­la­ta­sa­ray'ın Ju­ven­tus'u Şam­pi­yon­lar Li­gi'nden ele­di­ği­ni bi­li­yo­rum. Kad­ro­sun­da Sne­ij­der, Drog­ba gi­bi çok ün­lü isim­ler var. Fa­kat Türk fut­bo­lu­nu de­vam­lı ola­rak ta­kip et­me­di­ğim için de net bir şey söy­le­ye­mem.”

Medyaspor

Son Güncelleme: 08.01.2014 10:14
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! > Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
carbondioksit 4 yıl önce

izet iyi olmuş geldiğin, böyle şerefsiz takımlarla çalışılmaz zaten. hoşgeldin şanı, şerefi ve onuruyla arması için ter dökenlerin takımına.