22 Aralık 2014 Pazartesi 13:45
Hamzaoğlu bunu yaparsa...
Ga­la­ta­sa­ray, Mer­sin İd­man Yur­du­’nu ye­ne­rek şam­pi­yon­luk yo­lun­da haf­ta­yı ka­yıp­sız ka­pat­tı. Tek­nik di­rek­tör Ham­za Ham­za­oğ­lu, Sa­rı-Kır­mı­zı­lı ta­kı­mın ba­şın­da lig­de 3 maç üst üs­te ka­zan­dı. Böy­le­ce Cim­bo­m’­un ge­le­cek haf­ta Genç­ler­bir­li­ği ile oy­na­ya­ca­ğı kar­şı­laş­ma, Ham­za­oğ­lu­’nun ka­ri­ye­ri açı­sın­dan fark­lı bir bo­yu­ta ta­şın­dı. Çün­kü ba­şa­rı­lı ça­lış­tı­rı­cı, Sü­per Lig ka­ri­ye­rin­de üst üs­te 4 maç ka­za­na­ma­dı. Ham­za­oğ­lu, 2012-13 ve 2013-14 se­zon­la­rın­da Ak­hi­sar Be­le­di­ye­’de gö­rev yap­tı.
 
2 MAÇTA 4 GOL
 
Bu dö­nem­de sa­de­ce 1 ke­re, 2012-13 se­zo­nu­nun 28, 29 ve 30’un­cu haf­ta­la­rın­da ka­za­na­rak 3 haf­ta­lık se­ri­yi ya­ka­la­dı. 4’ün­cü kar­şı­laş­ma­sın­da Bur­sas­por ile be­ra­be­re kal­mış­tı. Ga­la­ta­sa­ray, Genç­ler­bir­li­ği­’ni ye­ner­se Ham­za­oğ­lu­’nun ka­ri­ye­rin­de bir ilk ger­çek­le­şe­cek.
Genç­ler­bir­li­ği dep­las­ma­nı­nın Ham­za­oğ­lu için baş­ka bir an­la­mı da­ha var; genç tek­nik adam, Ak­hi­sar Be­le­di­ye­’nin ba­şın­day­ken Kır­mı­zı-Si­yah­lı­lar­’la An­ka­ra­’da 2 ma­ça çık­mış, 1-0 ve 3-0 mağ­lup ol­muş­tu. Önü­müz­de­ki haf­ta baş­kent tem­sil­ci­si­ni ye­ner­se ka­ri­ye­rin­de ilk kez 19 Ma­yıs Sta­dı­’n­da Genç­ler­bir­li­ği­’ni de­vir­miş ola­cak.
 
2. LİG'DE BAŞARMIŞTI
 
Öte yan­dan Ham­za Ham­za­oğ­lu, tek­nik di­rek­tör­lük ka­ri­ye­rin­de pro­fes­yo­nel lig­ler­de üst üs­te 4 ma­çı 1 kez ka­za­na­bil­di. 2009-10 se­zo­nun­da 2. Li­g’­de mü­ca­de­le eden Eyüps­po­r’­u ça­lış­tır­dı­ğı dö­nem­de bu ba­şa­rı­ya ulaş­tı.

Bugün
Son Güncelleme: 22.12.2014 13:46
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! > Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.