18 Haziran 2014 Çarşamba 09:31
Mustafa Denizli'den Aysal'a mektup!
 Ga­la­ta­sa­ray’da tek­nik di­rek­tör Ro­ber­to Man­ci­ni’yle yol­la­rın ay­rıl­ma­sı­nın ar­dın­dan göz­ler ta­kı­mın ye­ni patro­nu­nun kim ola­ca­ğı­na çev­ril­miş du­rum­da.

Lis­te­nin ilk sı­ra­sın­da yer alan Shakh­tar Do­netsk’in Ru­men ça­lış­tı­rı­cı­sı Mir­ce­a Lu­ces­cu’nun tek­li­fi ge­ri çe­vir­me­si­nin ar­dın­dan ara­yış­la­rı­na hız ve­ren Sa­rı-Kır­mı­zı­lı­lar’da il­ginç bir ge­liş­me­nin ya­şan­dı­ğı or­ta­ya çık­tı.

Ge­le­cek se­zon eze­li ra­ki­bi Fe­ner­bah­çe ile 4’ün­cü yıl­dı­zı tak­mak için kı­ya­sı­ya bir şam­pi­yon­luk mü­ca­de­le­si ver­me­si bek­le­nen Ga­la­ta­sa­ray’da ca­mi­anın ba­zı ön­de ge­len di­van ku­ru­lu üye­le­ri­nin bu ko­nu ile il­gi­li Ga­la­ta­sa­ray Baş­ka­nı Ay­sal’a bir mek­tup yaz­dık­la­rı öğ­re­nil­di.

4’üncü yıl­dı­zın öne­mi üze­rin­de du­rul­du

Ya­zı­lan mek­tup­ta  4’ün­cü yıl­dı­zın ca­mi­a için ne ka­dar önem­li ol­du­ğu ifa­de edi­lir­ken ya­ban­cı ho­ca ara­yı­şı­nın bir ha­yal kı­rık­lı­ğı ola­ca­ğı­nın da açık­ça di­le ge­ti­ril­di­ği be­lir­til­di. Mek­tup­ta Ga­la­ta­sa­ray için en iyi ada­yın Mus­ta­fa De­niz­li ola­ca­ğı­nın net şe­kil­de be­lir­til­di­ği kay­de­dil­di. Ay­sal’ın da ba­zı di­van ku­ru­lu üye­le­rin­den ge­len bu mek­tu­ba bir ce­vap ver­di­ği ve “Bu gö­rü­şü­nü­zü cid­di­yet­le dü­şü­ne­ce­ğim” de­di­ği öğ­re­nil­di.

Sa­rı-Kır­mı­zı­lı ta­raf­tar­la­rın sos­yal med­ya­da­ki tek­nik di­rek­tör gö­rüş­le­ri­ni cid­di­ye ala­ca­ğı­nı da­ha ön­ce di­le ge­ti­ren Ay­sal’ın bu mek­tup son­ra­sı na­sıl ta­vır ser­gi­le­ye­ce­ği me­rak ko­nu­su ol­ma­ya baş­la­dı.

(Bugün)

Son Güncelleme: 18.06.2014 09:32
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! > Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
Yüksel 4 yıl önce

Lucesko olmasa galatasaray içın en iyi teknikdirektürü Mustafa denizli dır