03 Ekim 2014 Cuma 10:02
Ünal Aysal'dan Selçuk İnan açıklaması!
 Ga­la­ta­sa­ray Baş­ka­nı Ünal Ay­sal, Şam­pi­yon­lar Li­gi­’n­de Ar­se­na­l’­e 4-1 ye­nil­dik­le­ri kar­şı­laş­ma son­ra­sı Bugün'ün so­ru­la­rı­nı ya­nıt­la­dı. Ay­sal, al­dık­la­rı 4-1’lik ye­nil­gi­nin kuş­ku­suz ken­di­le­ri­ni son de­re­ce şa­şırt­tı­ğı­nı be­lir­te­rek, “Ne ya­zık ki ge­çen se­zon da Re­al Mad­rid kar­şı­sın­da 6-1’lik bir ye­nil­gi ala­rak baş­la­mış­tık. An­cak, grup maç­la­rı son­ra­sın­da ikin­ci tu­ra kal­mış­tı­k” de­di.


Da­ha ken­di­siy­le ko­nuş­ma­dım
 
Sel­çu­k’­un oy­na­tıl­ma­ma­sıy­la il­gi­li ola­rak da gö­rüş­le­ri­ni açık­la­yan Ay­sal, “Sel­çuk ko­nu­sun­da en iyi ce­vap­la­rı ho­ca­dan ala­bi­lir­si­niz. Be­nim bu ko­nuy­la il­gi­li ho­cay­la ko­nuş­ma im­kâ­nım ol­ma­dı­” ifa­de­le­ri­ni kul­lan­dı.

(Bugün)

Son Güncelleme: 03.10.2014 10:04
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! > Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.