23 Mayıs 2014 Cuma 17:04
Yeniden Galatasaray'ın listesinde!
Trans­fer­de emin adım­lar at­mak is­te­yen ve yer­li oyun­cu al­ter­na­ti­fi­ni artır­ma­yı plan­la­yan Ga­la­ta­sa­ray’ın dev­re ara­sın­da gün­de­mi­ne al­dı­ğı Ka­ra­büks­por­lu İs­hak Do­ğan için ye­ni­den te­mas­la­rı­nı hız­lan­dı­ra­ca­ğı kay­de­dil­di. Ka­ra­büks­por yö­ne­ti­mi­nin de İs­hak’ın bü­yük ta­kım­da oy­na­ma is­te­ği­ne say­gı duy­duk­la­rı için ma­sa­ya otur­ma­ya ha­zır ol­duk­la­rı kay­de­dil­di.

Ka­ra­bük, dev­re ara­sın­da Ga­la­ta­sa­ray’dan genç sol be­kin trans­fe­ri için Fur­kan ar­tı 3 mil­yon eu­ro is­te­miş­ti. Kır­mı­zı-Ma­vi­li ta­kı­mın yi­ne ay­nı ta­lep­te bu­lu­na­ca­ğı be­lir­til­di. Bu kez Fur­kan’ın ka­lı­cı ola­rak Ka­ra­bük’te kal­ma­sının gündeme gelebileceği öğ­re­nil­di.

Ücrette indirim

Bu gelişmenin ise is­te­ni­len üc­ret­te Ka­ra­de­niz ta­kı­mı­nın es­nek­lik yap­ma­sı­nı sağ­la­ya­ca­ğı ön­gö­rü­lü­yor. Galatasaray Teknik Direktörü Roberto Man­ci­ni’nin de oyuncu için olumlu görüş bildirdiği öğrenildi. İs­hak Do­ğan için önü­müz­deki gün­ler­de iki ku­lü­bün ma­sa­ya otu­rup, an­laş­ma­sı bek­le­ni­yor.

Bugün
Son Güncelleme: 23.05.2014 17:06
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! > Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.