Çakar, Galatasaray'ın ezeli rakibine büyük üstünlük kurduğunu söyledi.

"BU KADAR BÜYÜK FARK GÖRMEMİŞTİK"

Galatasaray, Fenerbahçe'yi dün darmadağın etti. Gerçekten de çok uzun yıllardır Fenerbahçe ve Galatasaray arasındaki farkı bu kadar büyük görmemiştik. Fenerbahçe kafayı kaldıramadı. Oyun aslında dengede başladı ama sonra Galatasaray sürekli alan daraltıp baskı uygulayıp toplar kaptı ve bunlardan birinde de Zaniolo golünü attı.

"BU DAKİKADAN SONRA MAÇ BİTTİ"

Nihat Kahveci'den Dursun Özbek'e eleştiri: "Aklım almıyor" Nihat Kahveci'den Dursun Özbek'e eleştiri: "Aklım almıyor"

İkinci yarı yine her şey Galatasaray'ın lehineydi. Yine Zaniolo, Peres'in arkasındayken dribbling halinde önüne geçti, darbeye maruz kaldı, Peres oyundan atıldı ve zaten bu dakikadan sonra da maç bitti. Duran topta bu sefer Icardi sahneye çıktı. Kornerde top boşta kaldı, Icardi tamamladı. Sonra yine Zaniolo o müthiş sol ayağıyla 20 metreden attığı golle sezonun ilk yarısında deplasmanda 3-0'lık galibiyetin Seyrantepe'de de kopyasını getiriverdi.

"BELKİ KARİYER MAÇINI OYNADI"

Sacha Boey ve Kazımcan çok iyi oynadılar. Özellikle Kazımcan için dün geceki maç belki de kariyer karşılaşması ya da bundan sonraki kariyerinin ilk kilometre taşı.

"GALATASARAY, 'BEN ŞAMPİYONLUĞU HAK ETTİM' DEDİ"

Sonuçta Galatasaray en yakın rakibini iki maçta da 3'er 0 yenmekle kalmadı, "Ben şampiyonluğu hak ettim" dedi. Şimdi Fenerbahçe için ikincilik şansı da tehlikede. Beşiktaş son karşılaşmasını kazanırsa -ki kazanma şansı yüksek, Fenerbahçe üçüncü olacak.