BTV YouTube kanalına konuşan Ahmet Çakar'ın öne çıkan sözleri şöyle...

"KAFANDAN SİLİP ATACAKSIN"

Fenerbahçeli İsmail Yüksek'ten Lucas Torreira hamlesi Fenerbahçeli İsmail Yüksek'ten Lucas Torreira hamlesi

"2 milyon Euro alıyorsun Kerem! Moralini bozmaya hakkın yok. 3-5 kişi sana sövünce kendinden geçiyorsun. Biz ne yapalım yıllardır bizim sülalemize sövüyorlar. Geçen haftayı kafandan silip atacaksın. Bir maç varsın, diğer maç yoksun. Kenarda Zaha gibi adam senin alternatifin."

"OKAN BURUK'U GÖZLERİNDEN ÖPÜYORUM"

"Maçtan sonra Okan Buruk'u yaptığı açıklamalardan dolayı gözlerinden öpüyorum. Giden adamlara rağmen kadroda önemli işler yapıyor, futbolculardan verim alıyor. Galatasaray yönetimi de başarılı işler yaptı. 40 milyon Euro'luk satış gerçekleştirdiler. Şampiyonlar Ligi'nden gelen paranın yanına bu da kulübü çok rahatlattı."

"FENERBAHÇE'Yİ DİKTATÖR YÖNETİR"

"Fenerbahçe'yi paranın getirdiği diktatör yönetir. Galatasaray'da böyle bir şey yok. Oranın kültürü başkanı ve yönetimi belirler"

"BÜYÜK TRAVMALARI VAR"

"Galatasaray'ın büyük geri dönüşleri var. 1999-2000'de gitti denilen maçta Milan'ı son saniye golüyle yenip oradan UEFA'yı kazanması, 2006 şampiyonluğu, 8 puandan geri dönülmesi. Diğer taraftan Fenerbahçe'ye bakalım. Büyük travmaları var. 2006 Denizli, 2010 Bursaspor şampiyonluğu, 9 yıl şampiyon olamama. Bunların hepsi psikolojik bir etki."

"ICARDİ'NİN POZİSYONU PENALTI DEĞİL"

"Şu penaltıyı içinize sindirirmisiniz? Icardi'nin pozisyonu penaltı değil. Bu penaltıyı vermem. Veren hakemi de sevmem." ifadelerini kullandı.