En Çok İzlenen Videolar

Popüler Videolar

Çarpıcı itiraf: ''Bana hep mesaj atıyorlar...''

VIDEO HABER 21.04.2019, 13:20

Kanal D'de yayınlanan “2.Sayfa” isimli magazin programına konuk olan Magazin D Cumartesi sunucusu Dilay Korkmaz, Beşiktaşlı kaleci Loris Karius ile ilgili şok bir iddia ortaya attı.

Sunucu Dilay Korkmaz, “2. Sayfa” programında Beşiktaş’ın çapkın file bekçisi Loris Karius’un kendisine DM’den mesaj attığını açıkladı.

Dilay Korkmaz, Loris ve diğer futbolcuların kendisine DM’den yazmalarını şu sözlerle açıkladı; "Loris, Türkiye’ye ilk geldiğinde bana da DM’den mesaj attı. Ama ben onu ifşa etmedim. Adam bekar sonuçta ifşa olayı saçma geliyor."

"Sadece Loris değil Türkiye’den birçok futbolcu mesaj atıyor. Hatta bir takımdan üç, dört hatta daha fazla futbolcunun mesaj attığı bile oldu."

"Amaçları ne, ne yapmaya çalışıyorlar ben anlamıyorum aynı takımdan mesaj atanları. Loris Karius mesaj attı ben cevap vermedim, o da başka mesaj atmadı. Adam çok yakışıklı ama ben onunla görüşmedim çünkü çok çapkın."

''Galatasaray, Beşiktaş diğer takımlardan da atıyorlar...''

"Galatasaray, Beşiktaş diğer takımlardan da mesaj atanlar oldu. ‘Naber, nasılsın’ diye yazmıyor futbolcular. Mesela ben Beşiktaşlıyım maça gidiyorum. Fotoğraf paylaşıyorum, akşam mesaj geliyor ‘Sen geldin biz maçı kazandık.’ Ne alakası var ben tuttuğum takımı desteklemeye geldim.”

Yorumlar (0)