En Çok İzlenen Videolar

Popüler Videolar

Çukur 82.Bölüm (3.sezon 15.Bölüm) Yeni Bölüm Fragmanı

FRAGMAN 23.12.2019, 19:12

Çukur yeni bölümü ile Haftaya 20.00'de SHOW TV ekranlarında olacak. Dizi severler Çukur 82. Bölüm (3.sezon 15.Bölüm) Fragmanı yazarak aratmaya şimdiden başladı. Dizinin yeni bölüm fragmanı gece yarısı buraya eklenecektir. Çukur Yeni Bölüm Fragman.

Çukur 82.Bölüm (3.sezon 15.Bölüm) Yeni Bölüm Fragmanı

Çukur yeni bölüm fragmanı gece yarısı çıkacak. Çukur 82. bölüm fragmanı çıkar çıkmaz sitemize eklenecektir. Takipte kalın...

ÇUKUR 81.BÖLÜM ÖZETİ

Azer’in saldırısı ile vurulan Cumali yaşam savaşı verirken, Çukur Cumali’den gelecek iyi haberi bekleyecek. Bir kez daha ailesinden birini kaybetme ihtimali ile karşı karşıya kalan Yamaç ve Selim, Azer’e saldırmak için harekete geçerken karşısında beklenmedik bir anda Karaca’yı bulacak. Bir oğullarını daha kaybetmek istemeyen Sultan ve Fadik bu savaşa son vermeye çalışacak. Bütün bunlardan habersiz Almanya’da olan Vartolu, babasının katilini öğrenmek için canını tehlikeye atacak. Cumali’nin hayati tehlikesi sürerken, Yamaç’ın düşmanlarıyla hesaplaşması izleyenleri ekran başına kilitleyecek. Yaşanan aksiyon dolu gelişmeler sonucu Yamaç sonunda kendisini kurtaranın kim olduğunu öğrenecek.

Çukur 82.Bölüm (3.sezon 15.Bölüm) Yeni Bölüm Fragmanı

Yorumlar (0)