Çocukluk 1.Bölüm FULL İzle (FOX TV)

FOX TV'nin yeni dizisi Çocukluk, daha ilk bölümünden reytinglerde tavan yaptı. Dizinin kadrosunda kimler var, ilk bölümde neler oldu? Tüm cevapları haberimizde bulabilirsiniz...

DİZİ FRAGMAN İZLE 09.10.2020, 20:01
545
Çocukluk 1.Bölüm FULL İzle (FOX TV)

1.BÖLÜM ÖZETİ:

Aile içi şiddet mağduru olan sekiz yaşındaki küçük Zeynep, Mahir Boztepe’nin müdürlüğünü yaptığı Ali Kaan Umut Evi’ne alınır. İlk kez annesinden ayrılan küçük kız, annesinin birkaç güne gelip onu alacağına dair masum hayaller kurarken, gerçeklerin onun minik kalbini paramparça edecek kadar acı olduğunun henüz farkında değildir. Umut Evi’nin müdürünü sevmemiş, ilk andan itibaren oda arkadaşı Mavi’den nefret etmiştir. Kurtulmaya çalıştığı Umut Evi, hayatının onun tek koruyucusu olduğunu, sürekli kavga ettiği Mavi’nin ise kardeşten öte kaderdaş olduğunu anlaması için küçük Zeynep’in gerçek dünyanın acımasızlığıyla yüzleşmesi gerekmektedir.

ÇOCUKLUK 1.BÖLÜM İZLE (TIKLA)

Bilgi: Bölüm bitiminden hemen sonra video burada olacak...

OYUNCU KADROSU:

Beren Gökyıldız – Mavi

Kübra Süzgün – Mozi

Nilay Yeral – Bambi

Derin Su Akkuş – Zeynep

Erdal Beşikçioğlu – Mahir Boztepe

Burcu Özberk – Ayşegül

DİZİNİN KONUSU:

Çocukluk dizisinin konusu genel olarak Mahir Boztepe tarafından kurulan Ali Kağan Çocuk Evi’nde yaşayan kimsesiz Mozi, Mavi, Bambi ve Zeynep’in geçmişte yaşadıkları sonrasında geleceklerini ve birbirinden kopmamaları anlatılmaktadır. İlk bölümde ailesi tarafından kuruma bırakılan ve yaşamına alıştıkları iki kardeş Mavi ve Mozi’nin ailesi hapse girdiği için ilk defa çocuk esirgeme kurumuna gelen Zeynep’in tanışmaları anlatılacaktır.

Yorumlar (0)
17°
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Galatasaray 2019 - 2020 sezonunu kaçıncı bitirir?
Galatasaray 2019 - 2020 sezonunu kaçıncı bitirir?
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P