Doğduğun Ev Kaderindir 14.Bölüm İzle (TV8)

TV8'de ekranlara gelen Demet Özdemir ve İbrahim Çelikkol'un başrolleri paylaştığı Doğduğun Ev Kaderindir, bu bölümde de nefesleri kesmeyi başardı. Diziye dair son detayları haberimizde bulabilirsiniz...

DİZİ FRAGMAN İZLE 07.10.2020, 20:25 07.10.2020, 21:07
882
Doğduğun Ev Kaderindir 14.Bölüm İzle (TV8)

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Sevmenin ve sevilmenin tadını çıkaran Zeynep, ilk kez doyasıya yaşadığı mutluluğun aslında huzur demek olmadığını çok gecikmeden öğrenir. Üstelik yalnızca evde değil, artık dışarıda da hayatı için vermesi gereken zor bir sınav vardır. Mehdi herkesin haklılığıyla mücadele ederken bir çıkış yolu bulamaz ve çaresizliğe sürüklenir. Tüm bunlarla uğraşırken bir de kendini okula başlayan Kibrit’in yalanının ortasında bulur. Mahallede esen umut rüzgarları Müjgan’ın yüreğine umutla birlikte korku da salar. Evde ise Müjgan’ın artık bambaşka bir misyonu vardır.

DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR 14.BÖLÜM İZLE

(Bölüm bitiminden hemen sonra video burada olacak)

DİZİNİN KONUSU:

'Doğduğun Ev Kaderindir' dizisi Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun çok okunan kitabı Camdaki Kız’dan esinlenerek televizyona uyarlandı. Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde Mehdi ve Zeynep’in zorlu aşk efsanesi izleyicisi karşısına çıkarılıyor. Çocukken büyük acılar çeken Mehdi ve Zeynep zorlu bir hayat mücadelesi içindedir ve ikisinin de ruhları yıllar geçse de çocukken aldıkları yaralarla doludur. İki yaralı ruh aidiyet hissini birbirinde bulacak. İkilinin bu yolculuğunu artık yalnızca sözlüklerde bulunan aşka dair tüm kelimeleri izleyicisine yeniden anlatacaktır.

Yorumlar (0)
17°
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Galatasaray 2019 - 2020 sezonunu kaçıncı bitirir?
Galatasaray 2019 - 2020 sezonunu kaçıncı bitirir?
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P