Kalk Gidelim 123.Bölüm İzle FULL (Son Bölüm)

Oyuncu kadrosunda Erkan Sever, Ayça Varlıer, Ufuk Özkan gibi başarılı isimleri bulunduran TRT 1'in sembol dizilerinden Kalk Gidelim, 123.bölümü ile bugün seyirci karşısına çıktı.

DİZİ FRAGMAN İZLE 10.10.2020, 22:40
1185
Kalk Gidelim 123.Bölüm İzle FULL (Son Bölüm)

KALK GİDELİM 123.BÖLÜMDE NELER OLDU?

Ercan, Meryem’le barışıp işleri tam yoluna koymuşken Kelle İsmail Mustafa Ali ve Seyfettin’e, Ercan’ın itiraflarının yer aldığı video kaydını seyrettirir. Mustafa Ali ve Seyfettin yoğurthanedeki işçilerin kışkırtılması olayında Kelle İsmail’in tamamen suçsuz olduğunu anlamıştır. Ercan’ ın hakikaten yatacak yeri yoktur. 

Kelle İsmail, şirkete çiçek ve çikolata ile gelen Seyfettin’in, Efe’ye kızını isteyeceğini düşünürken Efe ise bambaşka bir şey isteyerek Seyfettin’ i taca çıkarır. Efe’deki zeka pırıltısını gören kelle İsmail çocuğu anında işe alır.

KALK GİDELİM 123.BÖLÜM İZLE (TIKLA)

Not: Bölüm bitiminden sonra video hazır olacak...

DİZİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

Çekimleri Ege bölgesinde başlayan dizi, konu ve olay örgüsüne bağlı olarak farklı bölgeleri de kapsıyor. Dizinin sahnelerinin çoğu Muğla'da çekiliyor. Muğla'nın Saburhane ve Yeşilyurt mahallelerini set olarak kullanan dizinin ekibi yeni bölümler için bu bölgede çekimlere devam ediyor.

Yorumlar (0)
17°
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Galatasaray 2019 - 2020 sezonunu kaçıncı bitirir?
Galatasaray 2019 - 2020 sezonunu kaçıncı bitirir?
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P