Kalk Gidelim 124.Bölüm FULL İzle (TRT 1)

TRT 1'in sembol dizilerinden Kalk Gidelim, artık Perşembe günleri izleyici karşısına çıkacak. Diziye dair son detaylar haberimizde...

DİZİ FRAGMAN İZLE 15.10.2020, 20:28
480
Kalk Gidelim 124.Bölüm FULL İzle (TRT 1)

124.BÖLÜM ÖZETİ:

Sevda’ nın Kovit olmasından dolayı Mustafa Ali’yi sorumlu tutan Seyfettin, şirket içinde Mumu’ ya koridorları dar eder. Kovalamacanın Sevda’nın kovit olmasından dolayı yaşandığını anlayan İsmail bir anda panik olur ve “acil kodu” ile şirketi boşaltıp herkese 14 gün idari izin verir.

Köye dönerken herkesi arayıp ortalığı ayağa kaldıran Seyfettin, Halim’ i derhal annesinin yanına gönderir. Sağlık ocağında kalan Nurcan, Sevda’nın hastalığı ile ilgili bambaşka bir gerçeği öğrenir ve kahkahalarını tutamaz. Henüz bu gerçeği sadece Nurcan bilmektedir. Dalgiller tarafında bunlar yaşanırken Ercan ise işçileri affetmesi konusunda Meryem’ i ikna eder.

Duru, Badegül ve Dudu’da evlilik yıldönümü telaşı vardır. Badegül’ün Halim’ den isteği bellidir. Duru, Veli Ankara’ da olduğu için bu yılı pas geçeceğini düşünür. Dudu ise Şakir’in destansı bir evlilik yıldönümü hazırlığında olduğunu bilir. Şakir ve Dudu birbirlerine gizli “süprayzlar” hazırlarken işin dozunu kaçırırlar.

KALK GİDELİM 124 FULL İZLE (TIKLA)

(Bölüm bittikten hemen sonra video burada olacak)

Yapımcı: Eyüp Üstün

Yönetmen: Yahya Samancı

Senaryo: Güliz Kuçur (Hikaye), Cüneyt İnay, Oktay Berber

Kaynak: GsGazete

Yorumlar (0)
17°
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Galatasaray 2019 - 2020 sezonunu kaçıncı bitirir?
Galatasaray 2019 - 2020 sezonunu kaçıncı bitirir?
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P