Ramo 1. Bölüm FULL izle (Tek Parça Show TV)

Show TV'nin merakla beklenen dizisi Ramo bu akşam 1. bölüm ile ekranlara geliyor. Ramo dizisi haksızlığa başkaldıran Ramo'nun, iki aile arasındaki çatışmanın ve bu çatışmanın arasında yeşerecek büyük bir aşkın hikayesini anlatıyor. Ramo 1. bölüm full izle ve ramo tek parça izle show tv resmi yönlendirmeleri haberimizde.

DİZİ FRAGMAN İZLE 14.01.2020, 11:50 14.01.2020, 12:21
3814
Ramo 1. Bölüm FULL izle (Tek Parça Show TV)

Bir aşkın hikayesi, Adana hikayesi Ramo 1 bölüm ile severlerin karşısına çıkıyor. Dizi severler Ramo 1. bölüm tek parça full izle ve Ramo Show tv izle sorgularına başvuruyor. Sizler için Ramo dizisi izleme yollarını derledik.

Ramo'nun 1. Bölüm full izle tek parça

Adanalı olan Ramo ve ailesi, uzun yıllar pamuk tüccarlarına ırgatlık yapmıştır. Şimdiyse Çukurova’nın tamamına hâkim olan bir ailenin gayrimeşru işlerini yapmak zorundadır.

Ramo ve ailesi, Adana’da yoksul, belalı ve bir o kadar eğlenceli olan bir mahallede kendi kuralları, kendi yasaları ile yaşarlar. Cesareti ve zekâsıyla işlerin yürümesini sağlayan kişi ise Ramo’dur.Gözükara bir delikanlı olan Ramo, ailesinin hak ettiği insanca muameleyi görmesi için, ne pahasına olursa olsun bu adaletsizliğe son vermeye karar verir.

SHOW TV CANLI YAYIN TIKLA

Ramo, çalıştıkları aileye karşı isyan etmek niyetindedir. Ancak aile meclisi buna izin vermez. Fakat Ramo ailesine rağmen harekete geçer. Ve isyan ateşinin ilk fitilini yakar.Bu yolda Ramo’yu en çok zorlayan şey patronunun kızı Sibel’dir. Birbirlerine duydukları aşkı bastırmak ikisi için de zorlaşmaktadır zira.Ramo tüm aksiliklere rağmen hedefine doğru adım adım ilerlerken, en yakın arkaşı Boz’un yaptığı bir hata tüm planlarını alt üst eder.Can dostunun yaptığı hata yüzünden, Ramo hayatının en zor kararıyla karşı karşıyla kalacaktır.

Yorumlar (0)
17°
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Galatasaray 2019 - 2020 sezonunu kaçıncı bitirir?
Galatasaray 2019 - 2020 sezonunu kaçıncı bitirir?
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P