Sen Çal Kapımı 13.Bölüm İzle (FOX TV)

FOX TV'nin reytingleri altüst eden dizisi Sen Çal Kapımı, bu bölümde de seyircilerin büyük ilgisini çekti. Son bölümde neler oldu, Serkan ve Eda ne yapacak? Ayrıntılar burada...

DİZİ FRAGMAN İZLE 07.10.2020, 20:59 07.10.2020, 21:05
1387
Sen Çal Kapımı 13.Bölüm İzle (FOX TV)

13.BÖLÜM ÖZETİ:

Selin, evleneceğini düşündüğü için Holding’teki hisselerinin bir kısmını devretmişti. Sürpriz ortak Efe Akman, hızlı bir giriş yapıyor. Serkan, hisseleri ondan geri almak için savaşmak zorunda.

Geçmişte bırakmaya çalıştığı hatasını Serkan’a anlatmak üzere yola çıkan Alptekin, Serkan ve Eda’yı birlikte görünce, beyninden vurulmuşa dönüyor. Oğluna durumu açıklamaya çalışırken sağlığı tehlikeye giriyor.

SEN ÇAL KAPIMI 13.BÖLÜM İZLE (TIKLA)

(Bölüm bitiminden hemen sonra video burada olacak.)

DİZİ KONUSU:

Sen Çal Kapımı dizisinde, hayatta bütün umutlarını eğitimine bağlayan Eda Yıldız (Hande Erçel), yurt dışı eğitim bursunu keserek lise mezunu kalmasına neden olan Serkan Bolat (Kerem Bürsin) ile karşı karşıya gelir. Serkan Bolat, Eda’ya kendisiyle iki ay nişanlı taklidi yaparsa, bursunu geri vermeyi teklif eder. Eda nefret ettiği bu adamın teklifini önce reddetse de koşullar değişince kabul etmek zorunda kalır. Nişanlı taklidi yaparken, Serkan ve Eda, bütün doğru bildiklerini unutturacak, tutkulu, zorlu bir ilişki yaşamaya başlayacaktır.

Yorumlar (0)
17°
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Galatasaray 2019 - 2020 sezonunu kaçıncı bitirir?
Galatasaray 2019 - 2020 sezonunu kaçıncı bitirir?
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P