Okan Buruk'un gözü Trabzonspor'un genç oyuncusunda Okan Buruk'un gözü Trabzonspor'un genç oyuncusunda

Özbek, Sancak'ın Mauro Icardi transferine yönelik ithamlarına sert ifadelerle yanıt verdi.

Sancak'ın "Galatasaray, Icardi'yi 750 bin euro'ya getirdi. Onu çocuklara anlatsınlar, öyle para yok." sözleri Özbek'i kızdırdı. Dursun Özbek Spor Gecesi programında Sancak'a yanıt vererek, "Galatasaray şeffaf bir kulüp. Murat'ın bu sözlerini yadırgadım. Çok yadırgadım. Ben bir şey söylüyorum, oradan farklı bir şey söylüyor. Bence hoş bir söylem değil, hoş değil. Yarın kulübe gelsin ben ona göstereyim Icardi kaça oynuyor, kaça oynamıyor. Bizi başka kulüplerle karıştırmasınlar. Murat Sancak'a ne Icardi'den! Ben taraftarıma sesleniyorum. O benim taraftarım değil." açıklamasını yaptı.

MURAT SANCAK NE DEMİŞTİ?

Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak, katıldığı programda Galatasaray'ın Icardi için ödediği maaşın 750 bin euro olarak dile getirilmesinin gerçeği yansıtmadığını söylemişti. Sancak programda şu ifadeleri kullanmıştı:

"Onu çocuklara anlatsınlar, öyle para yok. Onu geç, onun ne olduğunu çok iyi biliyorsunuz. Onun ne olduğunu açıklamayayım, zor durumda kalmasınlar. 1 milyon 750, 2 milyon 750 bin de verirdim ben kiralama parası. O kadar olamaz."