Timur, son haftalarda tartışılan hakem kararları ve Emre Akbaba'ya çıkmayan kırmızı kartla ilgili açıklamalarda bulundu.

"KIRMIZI YASAĞI VAR"

"Konyaspor mağlubiyetinden sonra iyi döndük. Ligdeki gerginlik artmasın diye çok bariz şeyler olmasın diye konuşmuyorduk. Ama bu da yanlış anlaşılıyor. Mağlup olunca konuşuyorsunuz deniyordu. 10 Hafta bize VAR yasağı vardı, şimdi kırmızı kart yasağı var. Taraflı, tarafsız herkesin kabul ettiği kırmızı kart pozisyonlarında VAR deevreye girmiyor. Ligde fark azaltılsın diye herhalde verilmiyor.

"RAKİBİMİZE VERİLMİYOR"

Yartıştaki rakibimizin oyuncusuna kırmızı verilmedi. Ryan Donk'un pozisyonu var. Gerginlik olmasın diye yapılan açıklamalara karşılık vermedik. Belli ki net bir operasyon var. Bu masa başı olayı demek ki var. Türk futbolunu ayaklar altına alsanız bile ceza da olmuyormuş. Gösterilmeyen tavır, en önemli göstergesidir."

"FARKI AÇMAMIZ İSTENMİYOR"

Puan farkını açmamız istenmiyor. Ne yaparlarsa yapsınlar, hepimiz çok uyanık olacağız. 5-0 kazansak bile bu tip hatalar için konuşacağız! Yapılan şeyler çok açık.

"HER ŞEYİ AÇIKLAYACAĞIZ"

Lig sonunda elimizdeki her şeyi açıklayacağız. Şuan yapmamızın sebebi, ligin gerginliğini arttırmamak. Şampiyonluk yolunda bizi kimse geri çeviremez. Mayıslar bizimdir.

"ELİMİZDEKİ HER ŞEYİ..."

Lig sonunda elimizdeki her şeyi açıklayacağız. Şuan yapmamızın sebebi, ligin gerginliğini arttırmamak. Şampiyonluk yolunda bizi kimse geri çeviremez. Mayıslar bizimdir.,

"LİGİ AYAKLAR ALTINA ALIYORLAR"

Ligimizi ayaklar altına alınan söylemlere bile bir şey yapılmıyor. Demek TFF de böyle düşünüyor.

"HEPSİNİN KONUSU GELECEK"

Erman Toroğlu: "Galatasaray kalan maçlarda..." Erman Toroğlu: "Galatasaray kalan maçlarda..."

Gerek yayıncı kuruluş, gerek MHK, gerek TFF... Hepsinin konusu gelecek. Çok vahim konular var. Lig bitince hepsini açıklayacağız.