Erden Timur yetki konusunda mevcut yönetime destek veren açıklamalarda bulundu.

"ÖNERGEYE KATILIYORUM"

"Önergede yapılan değişiklerle gelirlerin blokede olması, çok koruyucu bir şey sağlıyor. Önergeye bende katılıyorum. Birliktelik anlamında da güzel. Birlik beraberliği yansıttık başarı geldi. Önergenin değerlendirilmesini rica ediyorum. Başkanımız ve yönetimimiz sağ olsunlar bu önergeye eklediler."

"BÜYÜK UĞRAŞLAR VERİLDİ"

"Başkanımızla iki üç gün önce mevcut yetki ile ilgili görüştük. Galatasaray'ın geleceği olan bir proje. Burak Elmas döneminden beri içerisindeyim. Her şeyin kusursuz olması için çalışıldı. Bu işin fona dönüşmesi dünyada da bir ilk olacak. Çıkacak rakam borcu ödemeli ve fon sağlayacak kadar olmalıydı. Bu böyle başladı. Kendimiz yapmalıyız fikrindeyim. Bu işin Galatasaray için en maksimum gelir olmalı. Belki yönetim üst komisyon oluşturur. Geçmişte Riva için başkanımız yapmıştı. Neticede büyük uğraşlar verildi. Yıllar sonra Galatasaray kendi parasıyla bir yer satın aldı. Paranın bloke olması, getirisinin futbol dışı branşlara harcanması çok koruyucu."

HELALLİK AÇIKLAMASI

Zenitli Wendel'den Galatasaray resti: "Sıra sizde..." Zenitli Wendel'den Galatasaray resti: "Sıra sizde..."

"Florya'dan en büyük kazancı elde ederek inşallah devam ederiz. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Galatasaray'da üç sene görev aldım, herkesten de hakkını helal etmesini diliyorum." ifadelerini kullandı.