24.şampiyonluğun perde arkası: Kesin zafer... 24.şampiyonluğun perde arkası: Kesin zafer...

Erden Timur, Florya projesi ve Dursun Özbek'le ilgili çıkan iddialara da yanıt verdi.

ŞAMPİYONLUK SÖZLERİ

"Matematiksel olarak şampiyon olmadığımız için konsantrasyonumuzu son ana kadar götürmemiz gerekiyor. Henüz gelinen bir nokta yok. Sonuna kadar bu işi götürüp şampiyon olmak istiyoruz. Tüm camiamıza çağrıda bulunmak istiyorum. Biten bir şey yok."

"BU YÜZDEN YÖNETİMDE YER ALMADIM"

Soru: Florya'nın metrekaresi kaç bin dolar?

"Tabii bu tip konular değil, saha içi konuşmak için buradayım. Galatasaray siyasetinin içinde yer almak istemiyorum. Bu yüzden yönetimde yer almadım. Ama katkım olabilecek ne varsa herhangi bir yerde katkı vermeye çalışıyorum."

FLORYA PROJESİ

"Florya konusu tüm Galatasaraylıların göz bebeği bir konu. Güncel rakamlara göre buralarda çevrede ne desem siyasetin içine girecek ama kendimiz mi yaparak yoksa kat karşılığı mı konusu var. Kendin yaptığında daha fazla kar edersin. Galatasaray fazla kazanır."

"FARKLI DÜŞÜNÜYORUZ"

"Baştan beri söylüyorum; benim görüşüm Florya projesini kendimiz yapmak. Esas olan buradan en yüksek geliri elde etmek Dursun Başkanla Florya konusunda farklı düşünüyoruz ama yönetimde yer almama sebebim kesinlikle bu konu değil. Seçim sürecinde de seçim sonrasında da Florya konusunun hiçbir yerinde olmayacağım. Tekrar tekrar ediyorum; Dursun başkan ile yöntem konusunda farklı düşünsek de benim olup olmamamla alakası yok. Peşkeş diye bir şey söz konusu olamaz. Dursun başkan ile kırıldığımız farklı noktalar olabilir ama kimseye bu anlamda ne olursa olsun haksızlık yapılınmasını istemem."

"STAT KAPASİTESİ BİZE YETMEYECEK"

 "Başta Okan hocamızın, Dursun başkanımızın, yönetimimizin ve aslan futbolcularımız sayesinde başarılarla kombine bulmakta sıkıntısı oluyor. Nasıl yapılır bilmiyorum ama bu stadyum kapasitesi bize yetmeyecek o net."

"MERTENS KALMAK İSTİYOR"

"Mertens muazzam bir performans gösteriyor. Biz Belçika nüfus müdürlüğüyle görüşüyoruz 'Bu yaşta bir yanlışlık var' diye. Görüşüyoruz. O da Galatasaray'da kalmak istiyor." ifadelerini kullandı.