Evren Turhan ve Ümit Özat'ın Okan Buruk kavgası: "Bu son..." Evren Turhan ve Ümit Özat'ın Okan Buruk kavgası: "Bu son..."

Timur, taraftarın merak ettiği isimlerle ilgili görüşmelerdeki son durumları paylaştı.

ICARDİ AÇIKLAMASI: "BİTTİ DİYEMEYİZ AMA..."

"Belli bir aşama kaydedildi ama rakamlar çok yüksekti. PSG de yine Arabistan'dan oldukça yüksek bir teklif almıştı. Sonunda belli bir seviyeye düşmeye başladılar. Bitti diyemeyiz ama belli bir aşamaya geldi."

"Teklif çok yüksekti. 30 milyon euro bonservis, 32 milyon euro maaş teklifleri falan verdiler. Geçtiğimiz senelere göre 2 2,5 katı artan bir fiyat var. FFP'de bir şey değişmiyor. Herkesin mutlu olacağı hem de FFP sorunları yaşamamız lazım. Icardi'de belli aşama kaydetti. Bizim rakamlarımıza gelirse olabilir."

ANGELİNO TAMAM, SIRA KULÜBÜNDE

"Angelino ile bir noktaya geldik, kulübüyle görüşmelerimiz sürüyor."

"PAREDES İLE GÖRÜŞÜYORUZ"

"Leandro Paredes ve kulübü diğer alternatiflerle de görüşüyor, bekliyoruz."

"KAMPA TRANSFER GELECEK"

"Kampa gelecek transfer inşallah olacak. Geçen sene olsa daha rahat konuşabiliriz ama piyasa geçtiğimiz senelere göre çok daha yavaş çünkü oyuncular Arabistan'dan teklif bekliyor.

Şu an kimse transfere evet demiyor. Biz A grubu oyuncuyu hedefliyoruz. Geri kalanında da A-'yi hedefliyoruz. Büyük kulüpler de aynı şekilde A+ oyuncuları beklediği için bizim talip olduğumuz oyunculara talip oluyorlar."

"ÇOK İYİ BİR TAKIM KURACAĞIZ"

"Mertens, Galatasaray'a geldi. Bunun sebebi Napoli'de oynamasıydı. O yüzden Juventus'a gitmedi. Tüm oyuncuların fiyatlarını kendi seviyemize indirmemiz lazım. Bu kulüpler de bizim sosyal medyamızı takip ediyor. Galatasaray'ın taraftar sayısı çok olduğu için atılan tweetler kulüpleri de etkiliyor. Kulüpler de Türkiye'de çok isteniyor siz bunu almak zorundasınız diyorlar. Bu durum normal olarak maliyeti artırıyor. Kimin bileği erken düşerse o mağlup oluyor. Baskı çok büyük. Tüm amacımız bu kampa oyuncu getirmek. Kampımız da çok erken başladı. Lig tarihinde ilk defa bu yaşanacak.

Kimse transfer konusunda endişeli olmasın. Çok iyi bir takım kuracağımızdan emin olsunlar."