Sarı-kırmızılılar, golcü transferini Şampiyonlar Ligi Elemelerine yetiştirmek için transfer çalışmalarına hız verdi.

ICARDI İÇİN ŞARTLAR ZORLANIYOR

Icardi için tüm şartları zorlamaya karar veren Galatasaray Yönetimi, ondan önce listedeki isimlerden birini bitirmeyi planlıyor.

Selçuk İnan ve Emre Çolak, Fenerbahçeli gazeteciye dava açtı Selçuk İnan ve Emre Çolak, Fenerbahçeli gazeteciye dava açtı

DEMBELE'NİN MAAŞ TALEBİ YÜKSEK

Golcü listesinin ilk sırasında Lyon'dan ayrılan Moussa Dembele var. 26 yaşındaki Fransız santrforun çok sayıda talibi bulunuyor ve bu nedenle maaş talebinin hayli yüksek olduğu belirtiliyor. Sarı-Kırmızılılar pazarlık sürecinde masadaki rakamı düşürmeye çalışacak. Bu transferdeki en büyük avantaj, Dembele'nin bonservis sorununun bulunmaması. Böylece transfer sürecinin çabuk ilerleyeceği düşünülüyor.

ZAPATA İÇİN GÖRÜŞME YAPILACAK

Dembele'nin ardından en önemli santrfor hedeflerinden biri Duvan Zapata. Kulübü Atalanta'dan ayrılmaya hazırlanan 32 yaşındaki santrforun bonservisi için İtalya'da bazı görüşmeler yapılacak. Hem Atalanta hem de Zapata'nın ortaya koyacağı mali talepler, bu transferin kaderini belirleyecek.

SON ÇARE AUBAMEYANG

Chelsea'de gözden çıkarılan 33 yaşındaki forvet Aubameyang da Galatasaray'ın transferde son çare olarak düşündüğü isimlerden biri olarak dikkat çekiyor.

(Fanatik)