53 yaşındaki futbol adamı, Sarı-kırmızılı takımdan çekindiği futbolcuları da açıkladı.

"SADECE ZAHA VE ICARDİ DEĞİL"

Hollandalı menajer, "Galatasaray'ın kalitesini biliyoruz. Sadece Zaha ve Icardi değil, Mertens ve Ziyech gibi isimler de var. Doğru sonucu almak için elimizden gelenin en iyisini yapmalıyız" sözlerini kullandı.

"İNİŞLER - ÇIKIŞLAR OLACAKTIR"

Erik ten Hag, düşük performans gösteren bazı oyuncuların sorulması üzerine, "Tecrübeli oyuncular bununla nasıl başa çıkacaklarını bilirler. Çünkü bu inişler-çıkışlar olacaktır. Bu durumla ilk kez karşılaşmıyoruz. Şimdi mesele karakter, ne göstermeniz gerektiği ve bu durumdan nasıl çıkacağınız. Pek çok olumlu şey var ama geliştirmemiz gereken şeyler de var" diye konuştu.

RASHFORD AÇIKLAMASI

Serhat Akın: "Sıkıyorsa Galatasaray'da da böyle oynasana" Serhat Akın: "Sıkıyorsa Galatasaray'da da böyle oynasana"

53 yaşındaki teknik adam, hücum oyuncuları Marcus Rashford'un formu için, "Gerçek şu ki şu anda gol atamıyor. Ama Brighton maçında olduğu gibi iyi bi noktada 5-6 pozisyon yakaladığı anlar oldu. Eğer çok çalışır, doğru odaklanır ve etrafındaki arkadaşları da ona doğru hareket etmesi konusunda yardımcı olursa, o zaman gol gelecektir. Her maçta gol atabilecek bir oyuncu. Doğru noktalara geldiğinde gol atacaktır" değerlendirmesinde bulundu.