Son olarak eski yöneticilerden Turgay Kıran'ın Erden Timur hakkında sarf ettiği sözleri eleştiren Fatih Altaylı, Timur'a sahip çıktı.

"EN BÜYÜK DESTEKÇİSİ ERDEN TİMUR"

"Galatasaray’da olan biteni ibretle izliyorum. Ve görüyorum ki, Galatasaraylılar varken, Galatasaray’ın başka düşmana ihtiyacı yok. Galatasaray, Dursun Özbek riyasetinde oldukça başarılı bir yönetim sergiliyor. En büyük destekçisi ise hiç kuşkusuz Erden Timur."

"HER ŞEY YOLUNDA GÖRÜNÜYOR"

"Transferi, futbol takımını, Florya ve Kemerburgaz projelerini başarıyla yönetiyor. Her şey yolunda görünüyor. Parlak isimlerden oluşan takım, Icardi gibi yıldızlar sayesinde genç kuşakları da Galatasaray taraftarı yapıyor."

"UZAKLAŞTIRMAK İÇİN ÇABA GÖSTERİYORLAR"

"Hayatı boyunca Galatasaray’a hiçbir zaman zerre faydası olmamış ve Galatasaraylılığı yaptıkları görevi sadece bir PR aracı olarak kullananlar, cebinden 1 kuruş para vermeyenler, durduk yere Erden Timur’a yönelik bir iç saldırı başlattılar. Galatasaray’dan uzaklaştırmak için çaba gösteriyorlar. Daha önce de söylemiştim Erden Timur'u sevmeyen adam Galatasaray düşmanıdır diye." ifadelerini kullandı.

Galatasaraylı Kerem Aktürkoğlu'nun arabasına taş attılar! Galatasaraylı Kerem Aktürkoğlu'nun arabasına taş attılar!

(GsGazete)