Adnan Polat ve Burak Elmas karşı karşıya

Galatasaray başkanı Burak Elmas, 13 Ekim’de toplanacak Yüksek İstişare Kurulu’nda büyüklerin önüne çıkacak.

FUTBOL 11.10.2021, 00:46 11.10.2021, 16:01
3365
Adnan Polat ve Burak Elmas karşı karşıya

Özellikle Morutan ve Cicaldau transferiyle 13 Ekim’de adeta hesap verecek…

Eski başkanlar, ikinci başkanlar, eski ve yeni divan başkanlarının bir araya geleceği Yüksek İstişare Kurulu toplantısında seçildiği günden bu yana yaptıklarını anlatacak. Özellikle iki Rumen oyuncu için basında çıkan çelişkili haberleri değerlendirecek.

Bu toplantıya eski başkanlardan kayınbabası Faruk Süren, Alp Yalman ve Mehmet Cansun ile eski başkanlardan Abdürrahim Albayrak ile seçimde karşısına çıkan Eşref Hamamcıoğlu’nun katılması bekleniyor. Albayrak’ın Elmas’ı sıkıştıracağı ancak katılmaları durumunda Elmas’a kök söktürecek isimlerin eski başkanlardan Adnan Polat, Hamdi Yasaman ve seçimde karşısına çıkan Yiğit Şardan'ın olacağı bildirildi.

POLAT RAPOR HAZIRLATTI

Adnan Polat; Morutan ve Cicaldau transferine dahil olan Becali ailesi hakkında bir rapor hazırlattı. Bu raporda daha önce yolsuzluk nedeniyle hapis yatan FCSB’nin başkanı Gigi Becali’nin vukuatlarından bahsedildi. Ayrıca Becali dışında Morutan ve Cicaldau transferi sırasında Rumen basınında çıkan haberler de tercüme ettirildi.

Polat’ın bu raporu Elmas’ın önüne koyarak açıklama bekleyeceği öğrenildi.

(Fotospor)

Yorumlar (1)
Aslan 7 gün önce
Kizginlik olabilir ama küsmek olmamali önemli bir engeli olmayan bu tip toplantilarda fikir alis verisinde olmali hersey Galatasaray icin
17°
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Galatasaray 2019 - 2020 sezonunu kaçıncı bitirir?
Galatasaray 2019 - 2020 sezonunu kaçıncı bitirir?
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P