Albayrak'a çağrı var: ''Cengiz’i sırtında taşıyorsun...''

Galatasaray’da da seçim gündemi oluşmaya başladı…

FUTBOL 14.10.2020, 01:13 14.10.2020, 01:22
1830
Albayrak'a çağrı var: ''Cengiz’i sırtında taşıyorsun...''

Mustafa Cengiz’in tarih vermeden Mayıs’taki seçimi erkene alma kararı bundan etkili oldu. Yönetiminin içindeki kaynamaların ise Cengiz’in bu hamlesinde etkili olduğu konuşuluyor.

Yusuf Günay ve Fatih Terim arasında başlayan gerginlik, Abdurrahim Albayrak’ın kendini geri çekmesi sıkıntının artmasına neden oldu.

Daha önceki dönemlerde Albayrak’a, “Cengiz’i sırtında taşıyorsun. Hem tüm parayı sen veriyorsun, hem de her işi sen yapıyorsun.” diyenler aynı baskıyı yeniden yapmaya başladı. Albayrak’a, “Aday ol. Seni seçelim. Hem de yıllardır olan hakkın olanı al.” diyerek baskı yapmaya başladılar. 

MUHALEFET İÇİNDE SEÇİME HAYIR DİYENLER VAR

Bu arada muhalefet içinde büyük bir grup şu anda seçime gitmenin Galatasaray’a bir şey kazandırmayacağı fikrinde. Bu grubun kanaat önderlerine göre, lig yarışı devam ediyor. Ekonomik ve hukuki problemler bulunuyor. Genel Kurul'dan sonra alınmayan seçim kararının şimdi alınması belki de sezonun kaybına neden olacak.

(Fotomaç)

Yorumlar (1)
Aslan 1 yıl önce
Galatasaraya taraftardan baska kimse para vermedigi gibi stadyum-tesis-salon maketleri yaptirip on milyonlarca dolari ic edenler bas taci oldu,buda garip bir durum.
17°
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Galatasaray 2019 - 2020 sezonunu kaçıncı bitirir?
Galatasaray 2019 - 2020 sezonunu kaçıncı bitirir?
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P