Devrim gibi bir proje geliyor

Kulübümüz, resmi internet sitesi aracılığıyla yaptığı açıklamada altyapıya yönelik yapılacak proje konusunda bilgilendirme yaptı.

FUTBOL 20.11.2013, 22:02 20.11.2013, 22:15
18107
Devrim gibi bir proje geliyor
'Almanya altyapı projesi' başlığıyla duyrulan açıklama şöyle;

"Galatasaray’ın geleceğine yönelik uzun bir süredir yürütmekte olduğumuz çalışmalar arasında önemli bir konuma sahip olan “Almanya Altyapı Projemiz” bugünkü Hürriyet Gazetesi’nin spor sayfalarında bir magazin haberi gibi ele alınmış ve konuya verdiğimiz önem görmezlikten gelinerek adeta bir “sürgün projesi” olarak yansıtılmıştır. 

Yaklaşık iki yıla yakın bir süredir konu üzerinde yönetici arkadaşlarımızın yapmış olduğu çalışmalar tam da final aşamasına yaklaşmışken, bu tür yazı ve haberlerin projenin değerinin doğru anlaşılması bakımından yanıltıcı olma tehlikesini taşıdığını; projeye atanan yönetici arkadaşlarımızın niteliklerine bakıldığında konuya verdiğimiz önemin daha da iyi anlaşılacağını belirtmek isteriz. 

Sadece Galatasaray için değil tüm Türk futbolu için de örnek bir girişim olmasını amaçladığımız bu çalışmamızın ayrıntıları son bir kaç detayın netleşmesiyle birlikte camiamız ve spor kamuoyu ile paylaşılacaktır.

Galatasaray Spor Kulübü"
Yorumlar (3)
Taraftar 8 yıl önce
hürriyet alma aldırma!
napoleon 8 yıl önce
bu zamana kadar nerdeydiniz yabancılar keşfediyor oyuncularımızı,yurt dışında oynayan genç oyuncularımıza bakın alman milli takımları türk dolu geç kalınmış bir proje artık toprağımıza yönelelim
GS 8 yıl önce
milliyette alma aldırma !
17°
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Galatasaray 2019 - 2020 sezonunu kaçıncı bitirir?
Galatasaray 2019 - 2020 sezonunu kaçıncı bitirir?
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P