Erman Toroğlu'ndan Fatih Terim tepkisi

A Spor yorumcusu Erman Toroğlu, Türkiye'nin 1-0'lık Andorra galibiyetini değerlendirdi.

FUTBOL 08.09.2019, 00:45 08.09.2019, 00:52
24314

Toroğlu, Fatih Terim'in cezasının Milli Maçın önüne geçtiğini ve suçun TFF'de olduğunu kaydetti

''Fatih Terim konuşuluyor...''

"Fatih Terim 4 maç ceza almış.Sokakta Fatih Terim konuşuluyor. Milli Takımın kritik maçları var Andorra maçını konuşanı görmedim. Sen her şeyi doğru yaparsan kimse konuşmazdı. Eğer ufacık kişilikleri varsa disiplin ve tahkim kurulu başkanları ve yönetimi istifa eder. Ben böyle rezil milli takım görmedim taktik açısından, yabancı sınırı anlatırlar şimdi ama geçsinler. 

''Gidin la kitap çıkarın...''

''Tahkim kurulu ve disiplin kurulundaki adamların ortak kitabı var abi siz bana ne anlatıyorsunuz ya. Disiplin ve Tahkim kurulu başkanları ortak kitabı var! Bozacının şahidi şıracı! Bu şahısların kimleri araya soktuğunuzu biliyor musunuz oraya gelirken? Bi konuşursam ceza verirler bana. Gidin la kitap çıkarın 1 tane daha!''

Yorumlar (1)
52/1Afyonlu 2 yıl önce
TOROĞLU SEN ULUEREN TV SP.PURORAMINDA BİR ŞAHIS ÇIKDI SEN DEDİ AFYONSP.DAN ALINAN ŞKE PARALARINI BAĞRINA BASIP BUNLAR BENİM DEMEDİNMİ DEDİ?Kİ DEMEKKİ O ANDA ORADA OLAN BİRKİŞİYDİ?AYNI F.TERİMDE SENİ MİL.TAKIMA?=6S A ALAÇAĞIM AYAKLARILA KAÇ TOPÇUYU HATIRŞİKESİLE PUAN ALIP ŞAM.OLMADILARMI?HALA DEVAM AYNI MAÇLARDA YA KAVĞAYLA YADA HATIRŞİKELERİLE MAÇ ALIR F.TERİM AMA HALA SORANDA YOK?GEL HZ.MEHDİ AS.GEL???
17°
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Galatasaray 2019 - 2020 sezonunu kaçıncı bitirir?
Galatasaray 2019 - 2020 sezonunu kaçıncı bitirir?
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P