Fatih Terim'e mesaj gönderdi

Galatasaray'ın üçüncü başkan adayı olan Fırat Develioğlu, Fatih Terim'e mesaj gönderdi.

FUTBOL 05.05.2022, 12:55
27546
Fatih Terim'e mesaj gönderdi

Develioğlu, göreve gelmesi durumunda Terim ile çalışmak istiyor.

Galatasaray'daki seçim sürecini iptal ettiren ve yeni yapılacak kongrede başkanlığa aday olacağını açıklayan Fırat Develioğlu'nun kulüpten ihraç edilmesi için Divan Kurulu'na başvuru yapıldı. Develioğlu’ndan ise sürpriz bir hamle geldi.

Fatih Terim’e mesaj gönderdi. Burak Elmas’la başladığı ancak sırtından vurularak yarı yolda bırakıldığı projesini tamamlamak için kendisini göreve davet etti.

Çok güçlü bir liste kurduğunu, 20 Mayıs’ta listesini Yüksek Divan Kurulu’na sunduğunda herkesin hayretler içinde kalacağını iddia etti. Mali olarak da çok güçlü isimlerle beraber yola çıkacağını, kendisiyle beraber yürümesi durumunda Elmas döneminde olduğu gibi paranın asla sorun olmayacağını iletti.

Terim, Develioğlu ile birebir görüşmedi. Teklifi camianın yakından tanıdığı bir isim getirdi. O ismin Develioğlu adına kendisiyle görüşmesi bile başlı başına Terim’i çok şaşırttı. Tecrübeli teknik adam olumlu ya da olumsuz bir cevap vermedi.

"MEVCUT ADAYLAR FELAKET"

Fırat Develioğlu başkanlığa aday olduğunu açıklarken, Eşref Hamamcıoğlu ve Metin Öztürk'ü hedef alarak, "Mevcut iki adayla felakete doğru sürüklendiğimizi gördüm. 6-7 ay sonra oturduğum yerden 'Bakın ben haklı çıktım' demek yerine aksiyon alarak 'Elimde bu kadar imkan varken Galatasaray için ne yapabilirim' diye düşündüm. Bu sebeple üçüncü - dördüncü- beşinci adayların da çıkabilmesi için uygun bir ortamın oluşması gerektiği kanaatine vardım" ifadelerini kullanmıştı.

(Fotomaç)

Yorumlar (4)
GS lı 3 hafta önce
GS gerçek GS lılar eski günlere döndürebilir.
Fatih mutlaka olmalı ki GS lışık ruhu hakim olsun
CEMAL KOCAMAN 3 hafta önce
FIRAT DEVELİOĞLU BİRAZCIK ADAM OL DOĞRUYU SÖYLE BURAK ELMAS AYARANMAK İÇİN GALATASARAYIMIZI HARCADIN AKLIN DAHA ÖNCE NERDEYDİDE ADAY OLMADIN SEN BUNLARIN KÖTÜN KÖTÜSÜSÜN BUNLAR BATIRIR SEN KÖKDEN YOK EDERSİN
Orucov Rahib 3 hafta önce
Gs_Fatih Terim
Merdinat Güneri 3 hafta önce
Nasıl bı cwnderenin içine saldiniz GS yi Burak elmaz sen yönetici olamassin biri gider mahkemeye baş vurur seçimi durdurur siz ne yapmak istiyorsunuz fenerin ekmeğine bal sürüyorsunuz biiraz yönetici olun farih hoca başkan olmadan bu işler duzelmeyecek sannedersem hiç biriniz futbolun teknik adamın t sinden anlamıyorsunuz yazıklar olsun size elmaz sen kiminle gelirsen gel Abdurrahim Albayrak ile gel sen yine olmasın malesef kocaman GS mizi Anadolu takımı statüsüne dusurenkwr biraz olsun mutlu musunuz ulan siz dünyada yoktunuz GS vardı bazı yöneticilerimiz hariç sayın Alp Yalman sayın Faruk süren rahmetli Özhan Canaydın Mehmet Cansun Adnan polat dursun Özbek rahmetli Mustafa Cengiz olsun daha sayamadiklarim bunlar başkan di sayın Faruk süren in damadı Burak elmas kayın babanızdan biraz olsun eğitim almadinizmi sizin yerinizde olsam ben 2 kez adaylığını koymam istenmeen yerde kalmam kalsamda basarili olamam hey sayın GS yetkililer ve sayın gelecek başkan adayları Burak elmaz hariç biriniz çıkıp GS için varız diyen yokmu elini taşın aldina koyacak biefendiler yokmu GS mizi yine sahlandiracak başkan yokmu bız taraftar olarak diyoruz Okan buruk başa gelsin Burak başka havada gidiyor torrent ile anlaşıyor nekadar tanıyor Türkiye'ligini adam hep 2 adam olarak görev yapmış Barcelona olsun Münih olsun ama sizin inadiniz inat bakın bız GS olarak her sene şampiyonluğa tok aclariz her zaman her yıl şampiyon olmak elbet isteriz bu böyle biline çocukluk aşkımsın sen Galatasaray hepiniz yolcu biz taraftarlar bakiidir buda böyle biline tek aşkımsın sen Galatasaray'ın
25°
açık
Günün Anketi Tümü
Galatasaray 2019 - 2020 sezonunu kaçıncı bitirir?
Galatasaray 2019 - 2020 sezonunu kaçıncı bitirir?
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P