''Galatasaray'ın Muslera'sı, Arda'sı oldunuz...''

Galatasaraylı yöneticiler, sosyal medya hesabını yöneten çalışanlardan çok etkili bir paylaşım istiyor.

FUTBOL 25.12.2020, 23:34
1218
''Galatasaray'ın Muslera'sı, Arda'sı oldunuz...''

Futbolda kapkara gece” fikrinin de yine Galatasaraylı bir yöneticiden çıktığı öğrenildi. Fenerbahçe’nin "Yıllarca futbolu tahakküm altına aldığınız derin ilişkilerinizde gizli! Kendi ışıklarınızı yakarsanız aydınlanır!" yanıtı geldi.

Gece yarısı 01:00’de gelen, “2013 yılı sonrası Süper Lig şampiyonlukları” ve Galatasaray’ın, Saracoğlu’nda şampiyon olduktan sona kupayla verdiği pozun üzerine yazılan “Karanlıkları aydınlatan” açıklamasının da yine aynı yöneticinin fikri olduğu bildirildi.

“Karanlık gece” operasyonunu yöneten ve gece boyunca Galatasaray’ın taraftar oluşumlarının hesaplarını yöneten sosyal medya çalışanlarıyla da sürekli yöneticinin hamleleriyle ilgili Başkan Mustafa Cengiz’i de sürekli haberdar ettiği belirtildi.

Daha önceki dönemlerde böyle operasyonlara soğuk bakan Cengiz’in, yaptığı son iki açıklamanın beklenen etkiyi göstermemesi yüzünden sosyal medya silahının kullanılmasına ses çıkarmadığı da yine gelen dedikodular arasında.

YÖNETİCİDEN SOSYAL MEDYA ÇALIŞANLARINA: MUSLERA VE ARDA YAKIŞTIRMASI

Bu arada “Kapkara gece” operasyonunu Galatasaray’ın sosyal medya hesaplarını yönetenlerle beraber organize eden yönetici asıl amacını da itiraf etti… iddialara göre bu operasyonu düzenleyen yönetici sosyal medya hesaplarında çalışanlarla gece boyunca organize çalıştı.

“Haydi Galatasaray’ın aslanları” diyerek sosyal medya hesabında çalışanları yönlendiren yönetici, “Bu fırsatı iyi değerlendirelim. Tam da Fatih Hoca’nın cezasının açıklanacağı dönemde, çok iyi fırsat oldu bize. Onlar belki 3 puan kazandı. Ancak biz bu geceyi iyi kullanırsak, Fatih Hoca’yı ceza almaktan kurtarabiliriz. Bu gece uyku yok”  diyerek motive etti

Galatasaray’ın sosyal medya hesabı ve ona bağlı binlerce hesaptan gece boyuna devam eden operasyon sonrasında aynı yöneticinin “Hepiniz bu gece birer Arda oldunuz. Birer Muslera oldunuz. Helal olsun” size diyerek moral verdiği de yine dedikodular arasında.

(Fotomaç)

Yorumlar (0)
17°
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Galatasaray 2019 - 2020 sezonunu kaçıncı bitirir?
Galatasaray 2019 - 2020 sezonunu kaçıncı bitirir?
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P