Galatasaray'a Tarık Çamdal suçlaması

Eskişehirspor Kulübü, Galatasaray'ın Tarık Çamdal ile kendilerinden izinsiz görüştüğünü açıkladı.

FUTBOL 20.12.2013, 19:59 20.12.2013, 20:00
3132
Galatasaray'a Tarık Çamdal suçlaması

Eskişehirspor Kulübü 2. Başkanı Mehmet Akman, NTVSpor Radyo'da Galatasaray'ın Tarık Çamdal'a olan ilgisi üzerine çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Galatasaray'ın Tarık Çamdal ile kendilerinden izinsiz görüştüğünü belirten Alman, "Tarık'la görüşüp kafasını karıştırmışlar. Konuyla ilgili pazartesi günü basın toplantısı yapacağız. Galatasaray Kulübü'nden prensipte de olsa bizimle konuşmasını beklerdik, Tarık'a zarar veriyorlar. 'Tarık Galatasaray'a gitmek istiyorum' diyor. Çocuğa bonservisin yok diye almak istediklerini söylemişler" ifadelerini kullandı.

Genç oyuncunun sözleşmesi sezon sonunda sona eriyor.

Yorumlar (7)
Ogustyle 8 yıl önce
necati ateşi ve ermanı zaten size çok uygun fiyatlara verdik ne kadar ermanı bonservis bedeli elinde almış olsak bile sivasdan almaya kalksanız 2.5m 3m eurodan aşşağı alamazdınız bunun üzerine alper potuk olayında verilen sözü tutmadınız bence iyi yapıyoruz hiç bonservis bedeli ödemeden tarık çamdalı alalım sezon sonu yada sezon ortasında 750.000 euro gibi makul bir fiyatta erkenden yararlanmak için para verip transferi bitirelim.
Demirel88 8 yıl önce
bizimkiler iyi yapıyomuş. eskişehir değilmi alperi pahalıya satmak için feneri araya sokan. bizimkilerde yapsın. çirkefliği hep onlar yapacak değil ya. almak için yapsınlar gerekeni es ese zarar olsun.
misafir31 8 yıl önce
adamın sözleşmesi bitiyor bunlar hala neyin tribinde anlamıyorum anadolu kulüplerine her şey müstahak
GOZAY 8 yıl önce
yaa ne olacakti, alper potuğu alırken sizinle konuştular ikinci gün sözünüzden dönmüştünüz, şimdi sıra gs'de...
ggselcuk 8 yıl önce
türkiye'de herhangi bir anadolu klüpte oynayıp de 3 büyüklere gitmek istemeyen oyuncu yoktur zaten, nasıl akfa karıştırmışlar anlamadım.
alexandır 8 yıl önce
alper potukta usulüne uyduk da ne oldu
emresozkesen 8 yıl önce
transfer olacak oyuncu, sözleşmesinin bitimine 6 ay kala bir sonraki transfer döneminde sözleşme imzalamak için istediği kulüple görüşür. transfer dönemi gelincede sözleşme imzalar. bu durumda taraflardan hiçbirisi herhangi bir tazminat ödemek zorunda olmazlar. oyuncunun bağlı bulunduğu kulüp, bosman kuralları çerçevesinde oyuncusundan ya da onu transfer eden takımdan herhangi bir ücret talep edemez.

etik değil kabul de sonuçta aralıkta bu hak elde ediliyor zaten eskşhr brz araştırma yapsn.
17°
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Galatasaray 2019 - 2020 sezonunu kaçıncı bitirir?
Galatasaray 2019 - 2020 sezonunu kaçıncı bitirir?
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P