Hakan Çalhanoğlu Galatasaray'a transfer olmak istiyor

Hakan Çalhanoğlu, beIN Sports'a verdiği röportajda Zlatan Ibrahimovic'in Türkiye'de tuttuğu takım hakkında açıklamalarda bulundu.

FUTBOL 31.05.2020, 20:00
640
Hakan Çalhanoğlu Galatasaray'a transfer olmak istiyor

"GALATASARAYLILIĞIM AİLEDEN GELİR"

Galatasaraylılığım ailemden gelir. Keza babam da. Hep anlatıyorum ama Galatasaray anlatılmaz, yaşanır. Bir gün Galatasaray'da 10 numaralı formayı giymek istiyorum. 

"İTALYA'DA FATİH TERİM DEDİĞİNİZDE 'OOO! İMPARATOR' DİYORLAR HEMEN"

Fatih hocayı bayramda aradım. Aramız çok iyi. Üzerimde çok emeği var. Onun yeri bende çok başkadır. Fatih hocaya İtalya'da çok saygı duyuyorlar. İtalya'da iz bıraktı. İtalya'da Fatih Terim dediğiniz zaman hemen 'Ooo İmparator!" diyorlar. Hem benim için, hem Türkiye için ayrı gurur. Zamanında Gattuso ile de çok konuştum Fatih hoca hakkında. 

"GALATASARAY, ANLATILMAZ YAŞANIR"

Hedefim, Hagi gibi büyük bir futbolcu olmak. Galatasaray gibi bir kulüpte 10 numaranın, o şanlı formanın gururunu yaşamak. İnşallah bir gün ben de onun gibi olurum. Galatasaray gerçekten anlatılmaz, yaşanır. Bir gün mutlaka Galatasaray'ı yaşamak istiyorum.

"RENKLERİNDE SARI VAR"

Ibrahimovic ile önceki gün konuştuğunu söyleyen Hakan Çalhanoğlu, "Benim röportajı takip etmiş. Dün konuştuk. Benim hakkımda konuşmuşun dedi bana. Dedim evet sordular bana. Türkiye'yi çok sevdiğini de söyledim. Ondan sonra "Takımı söyledin mi?" diye sordu. Sen bana söyleme dediğin için söylemedim." dedim." ifadelerini kullandı. 

Ibrahimovic'in Türkiye'de tuttuğu takımın renklerinde sarı olduğunu söyleyen Hakan Çalhanoğlu, "Renklerinde sarı olduğunu söyleyeyim. Zaten söylerken gülüyorum, siz anladınız herhalde. Yarın şimdi bana 'Sarı demişin' diyecek. Söylesem kızar zaten, o yüzden burada kalsın." şeklinde konuştu. 

MİLLİ TAKIM HAKKINDA

"Merih ve Cengiz, İtalya'da; Yusuf ve Zeki, Fransa'da oynuyorlar. Her gün tecrübe kazanıyoruz. Bize her zaman yardım eden, toparlayan Emre ve Burak abi var."

(Futbol Arena - beIN Sports)

Yorumlar (0)
13°
açık
Günün Anketi Tümü
Galatasaray 2019 - 2020 sezonunu kaçıncı bitirir?
Galatasaray 2019 - 2020 sezonunu kaçıncı bitirir?
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P