Sneijder için karar verildi!

Galatasaray Yönetimi, Türk Telekom Arena yerine perşembe günü Florya’da bir araya gelirken toplantıya Teknik Direktör Hamza Hamzaoğlu da katıldı.

FUTBOL 07.11.2015, 01:33
16235
Sneijder için karar verildi!

Galatasaray Yönetimi, Türk Telekom Arena yerine dün Florya’da bir araya gelirken toplantıya Teknik Direktör Hamza Hamzaoğlu da katıldı.

Hamzaoğlu, oldukça pozitif bir ortamda geçen toplantıda tıpkı bir yönetici gibi kulüp idarecileri ile görüştü, sarı-kırmızılı takım hakkında da bilgiler verdi. Bundan böyle yönetimin ayda bir kez Florya’da biraraya geleceği ve bu toplantılara Hamza Hamzaoğlu’nun da katılacağı öğrenildi.

Öte yandan toplantıda “Sneijder’e teklif var’ şeklinde çıkan haberler de masaya yatırıldı. Yöneticiler haberi şaşkınlıkla karşılarken Galatasaray’ın Hollandalı yıldızı kesinlikle satmayı planlamadığı bildirildi.

Sneijder’i satmayız

Sarı-kırmızılı yöneticilerin, “Wesley bir dünya yıldızı, sözleşmesini yeni uzattık, satmak gibi bir düşüncemiz asla yok” şeklinde görüş bildirdikleri ifade edildi. Toplantıda ayrıca sözleşmesi devam eden Burak Yılmaz’a da gelen resmi bir teklifin bulunmadığının da altı çizildi.

Yorumlar (3)
Osman akın 5 yıl önce
Onların satılmasına kesinlikle karşıyız
hh 5 yıl önce
Satın gitsin seneye elinizde patlar
fatih 5 yıl önce
Burakı satın bence bi işe yaradığı yok
17°
az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Galatasaray 2019 - 2020 sezonunu kaçıncı bitirir?
Galatasaray 2019 - 2020 sezonunu kaçıncı bitirir?
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P