06 Aralık 2013 Cuma 10:27
Transfer listesi şekilleniyor!
Dev­re ara­sın­da kad­ro­su­nu tak­vi­ye et­me­nin plan­la­rı­nı ya­pan Ga­la­ta­sa­ray’da yö­ne­ti­min ça­lış­ma­la­ra baş­la­dı­ğı öğ­re­nil­di. Yö­ne­ti­min, ara trans­fer po­li­ti­ka­sı­nı esas ola­rak, yurt­dı­şın­da for­ma gi­yen gur­bet­çi fut­bol­cu­lar üze­ri­ne kur­du­ğu kay­de­dil­di.

Bursaspor da olumlu yaklaştı

Sa­rı-Kır­mı­zı­lı­lar Al­man­ya, Avus­tur­ya, Is­viç­re ve İs­veç da­hil ol­mak üze­re bü­tün Av­ru­pa’yı ta­rı­yor. Bu­nun ya­nın­da Tür­ki­ye’den ara­yış­la­rı­nı sür­dü­ren Ga­la­ta­sa­ray’da öne çı­kan isim Bur­sas­por’un genç sto­pe­ri Ser­dar Aziz. Yö­ne­ti­min, Bur­sas­por’a 2 mil­yon eu­ro ar­tı Yek­ta’yı öner­di­ği Ye­şil-Be­yaz­lı ida­re­ci­le­rin de bu tek­li­fe sı­cak bak­tık­la­rı ifa­de edil­di. Sol bek için ise listeye alınan isim Karabüksporlu İshak. Ancak, şu ana kadar yönetim düzeyinde herhangi bir girişimde bulunulmadı.

Mevlüt’ten yeşil ışık

Listedeki bir baş­ka isim­se Ham­burg’da for­ma gi­yen milli oyuncu Hakan Çal­ha­noğ­lu. Yönetim, sözleşmesi 2016’ya kadar devam eden 19 ya­şın­da­ki oyun­cu için kulübü Hamburg ve futbolcunun temsilcisi ­Bek­taş De­mir­taş’la te­ma­sa geç­ti. İkin­ci gur­bet­çi he­def ise bir baş­ka mil­li oyun­cu Mev­lüt Er­dinç. Fran­sa’da St. Eti­en­ne’de oynayan gol­cü, ka­nat­lar­da da görev alabiliyor. Mev­lüt’le te­ma­sa ge­çen yönetim oyuncudan alınan olumlu yanıtla temaslarını   sıklaştırdı.

Sabah
Son Güncelleme: 06.12.2013 11:55
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! > Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
EmirCanSANCAR 5 yıl önce

yönetime sesleniyorum abi mevlütü almayın nolur...

Avatar
hayalett 5 yıl önce

yahu ne mevlütü, bu mevlütte ne buluyor insanlar anlamıyorum... 5 maç oynar mı acaba gelirse...

Avatar
melih55 5 yıl önce

denilen isimler alınırsa takım genleşir ve yerli kadrosu baya güçlenir mevlütte umut gibi 2.bir süper yedek olabilir bence ne dersiniz renktaşlar