Yıllık 5 milyon euro...

Galatasaray'da Mecidiyeköy’de yapımı süren oteline reklam vermek isteyenler sıraya girdi.

FUTBOL 18.03.2016, 17:49 18.03.2016, 22:54
13767
Mali açıdan sıkıntılı günler geçiren G.Saray yönetimi, dört gözle Mecidiyeköy’de yapılan otelin bitmesini bekliyor. Eski Ali Sami Yen Stadı’nın yanında bulunan eski GS Store arazisi üzerine yapılan otelden başkan Dursun Özbek  yıllık 5 milyon dolar gelir beklediklerini defalarca anlatırken son günlerde bir gelir kalemi daha çıktı... 
 
UEFA ile yapılan finansal fair play görüşmeleri sırasında yönetim yapılan otelin de kendilerine gelir getireceğini raporları ile anlatırken değerinin bile borç farkını kapatacağı iletildi. Otelin de içinde yer aldığı savunma sonrasında 2 yıl planlanan ceza bir yıla düşerken otelin gelir kalemi de bu süreye kadar daha da artacak.
 
Yönetim, yapımı süren otelin, tam da yola bakan kısmına dev bir G.Saray bayrağı asarken bu bayrağın görüntüsü sonrasında şirketler de otele şimdiden reklam vermek için sıraya geçti... 
 
SÜRE İSTEDİLER
 
Otelin duvarında reklamlarının olmasını isteyen şirketlerin kulübe ulaşan teklifleri arasında en çok öne çıkanı 6 ay için önerilen 750 bin dolarlık teklifti... Başkan Dursun Özbek ve çekirdek kadrosu bu teklifi değerlendirmeye alırken rakamı yetersiz bularak artırılmasını istedi. 
 
Yönetimin otelin reklam için ayrılacak duvarının bu bedelin çok daha üzerinde olduğunu ve de daha çok para istediklerini iletirken firmalar da yeniden görüşmek için süre istedi.
Yorumlar (0)
17°
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Galatasaray 2019 - 2020 sezonunu kaçıncı bitirir?
Galatasaray 2019 - 2020 sezonunu kaçıncı bitirir?
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P