Müsabakanın devre arası ve soyunma odasında Galatasaray teknik direktörü Okan Buruk ve Kasımpaşa sportif direktörü Serkan Reçber arasında tartışma çıktı.

Gökhan Özoğuz Galatasaray'a iftira attı! Yalanı ortaya çıktı Gökhan Özoğuz Galatasaray'a iftira attı! Yalanı ortaya çıktı

Yaşananlara ilişkin Sportcell'den Burhan Can Terzi'nin aktardığı bilgiler şöyle...

"OKAN HOCA'YA DOĞRU YÜRÜYOR!"

"Ouanes sarı kart gördükten sonra topa vuruyor. 4. hakem gördüm demesine rağmen hakem Atilla Karaoğlan kırmızı göstermiyor. Okan Hoca da bu durumu çok sakin bir şekilde tünelde Karaoğlan'a söylüyor. Serkan Reçber de gergin şekilde Okan Hoca'ya doğru yürüyüp ne konuşuyorsunuz diyor. Okan Hoca'nın üzerine doğru yürüyünce teknik heyettekiler de hocanın yanına gidiyor. Okan Hoca dönüp sakin olun ben tanıyorum problem yok diyor. Okan Hoca ne kadar sakinleştirmeye çalışsa da Serkan Reçber tansiyonu yükseltmeye devam ediyor."

"İŞİNE BAK!"

"Galatasaray teknik heyetinden biri işine bak deyince Serkan Reçber gerginlik dozunu daha da artırdı. Devre arası 6-7 dakika bağırış sürüyor. Devreden çıkılırken sahaya da taşınıyor herkes görüyor. Serkan Reçber maç bittikten sonra da olay çıkarıyor." dedi.