Mehmet Cibara, Erden Timur'un son 15 ayda yoğun çalışmalarda bulunduğunun altını çizdi.

Michy Batshuayi'yi tebrik eden ilk Galatasaraylı futbolcu Michy Batshuayi'yi tebrik eden ilk Galatasaraylı futbolcu

"1 AY SONRA SONRA HERKES FORM TUTACAK"

Radyospor'da Özgür Sancar'ın canlı yayın konuğu olan Cibara, "Basketbol ve Voleybol'da Olimpiyatlar nedeniyle sezon etken başlıyor; bunun yarattığı bazı sorunlar var; ancak hepsinin üstesinden geleceğiz. Biraz sıkışık bir sezon olacak; ama iyi olacağız. Futbolda da çok iyi gidiyoruz. Gördüğüm kadarıyla adaptasyon süreci biraz vakit oluyor; ama 1 ay sonra herkes form tutacak." dedi.

"AYNI ODAYI PAYLAŞIYORDUK"

Yönetim kurulu üyeliğinden istifa ettiğini açıklayan Levent Yaz'ın istifa gerekçesiyle de ilgili açıklama yapan Mehmet Cibara, ''Levent Yaz ile aynı odayı paylaşıyorduk. Kendisi Galatasaray için çok önemli bir değerdir. Çok dürüst, çok çalışkandır. Konuşmasını çok iyi bilen bir kardeşimdir. Ayrılma gerekçesiyle ilgili başkanımız Dursun Özbek bir açıklama yapacak. Zaten yakında genel kurulumuz olacak. Bu konular konuşulacak. Erden Timur'un mali bilançolarla ilgili açıklama yaptığından bahsediliyor; ama ben geçen divan kurulu toplantısında Kemerburgaz'daydım Erdem Timur bilançolarla ilgili bir açıklama yapmadı." diye konuştu.

"BÜYÜK FEDAKARLIK YAPAN YÖNETİCİ"

Cibara, "Erden Timur son 15 aydır varını yoğunu ortaya koyan, çok çalışan, büyük fedekârlık yapan bir yönetici. Biz de atanmış ya da seçilmiş yönetici ayrımı yapılmaz." şeklinde konuştu.