Sabah Gazetesi'nden Mehmet Özcan'ın aktardıkları şöyle...

"ANGELINO'YA BONSERVİSLİ BİR YARTIRIM YAPILMAK İSTENMİYOR"

Selçuk İnan ve Emre Çolak, Fenerbahçeli gazeteciye dava açtı Selçuk İnan ve Emre Çolak, Fenerbahçeli gazeteciye dava açtı

"5 Temmuz'daki Hull City maçında transfer beklemiyorum. Transferleri Avusturya kampında 3 aşamalı olmasını bekliyorum. Angelino'ya direkt bonservisli bir yatırım yapılmak istenmiyor. Sebebi de oyuncunun gelgitleri olması. Galatasaray, satın alma opsiyonlu kiralamak istiyor."

"MERTENS'İN YERİNE OYUNCU BAKILIYOR"

"Mertens, yeni sezonda ilk 11'de düşünülmüyor. Yerine oyuncu bakılıyor."

"ICARDI'NİN KALMA İHTİMALİ YÜZDE 50"

"Icardi, sezonu PSG ile açar. Durumu da Temmuz sonu belli olur. Galatasaray ile yaptığı görüşmede para konuşmadı, projeyi sordu. Takım arkadaşları, Icardi'nin İstanbul'daki rahatını bozmayacağını ve kalacağını düşünüyorlar. O yüzden kalma ihtimalini %50 görüyorum."

"ZAPATA, 10 MİLYON EURO İSTEMİŞ"

"Galatasaray, Duvan Zapata'ya teklif yapmış. 3 yıllık kontrat ve toplamda 10 milyon Euro'ya yakın para istemiş."

"BOEY İÇİN 13 MİLYON EURO TEKLİF ETTİLER"

"Gerçekçi düşünelim Boey'e 25 milyon Euro teklif geleceğini düşünmüyorum. Gelen teklif 13 milyon Euro. O fiyata da satılacağını düşünmüyorum. Nelsson'un serbest kalma maddesi 25 milyon Euro ama daha alt bir teklife satılabilir."

"RASHICA İÇİN 10 MİLYON EURO İSTİYORLAR"

"Norwich, Rashica için 10 milyon Euro istiyor. Bu rakamı Türkiye'den kim verir şüpheli. Rashica, İstanbul'da çok mutlu, kalmak istiyor."

"YUSUF DEMİR'İN KİRALANACAĞINI DÜŞÜNÜYORUM"

"TFF'nin yeni kuralına rağmen Yusuf Demir'in Avrupa'da bir takıma kiralanacağını düşünüyorum. Ümraniyespor, ara transfer döneminde 'Yusuf Demir'i kiralarsak oynatabilir miyiz?' diye yazı yazdı 3 takımda oynaması durumu sebebiyle. TFF kabul etti ama Yusuf gitmek istemedi Ümraniyespor'a."