Galatasaray'ın Trabzonspor’u 3-1 yendiği U-19 maçına Özgür Baran Aksaka damgasını vurdu. 19 yaşındaki 10 numaranın futbolu Florya’da heyecan yarattı. Sabah'tan Mehmet Özcan'ın haberine göre  Torrent’in ligin son bölümünde Özgür Baran’ı A Takım maçlarında kadroya almayı düşündüğü öğrenildi.

Özgür Baran Aksak, bu sezon Galatasaray U19 takımıyla 22 maça çıktı ve 4 gol attı. Galatasaray ile sözleşmesi Haziran 2025'e kadar sürüyor.

2.BOEY KRİZİ

Galatasaray'da ikinci Sacha Boey krizi yaşanıyor.

Ligdeki son Gaziantep deplasmanında iki sağ bek tribünde otururken Semih'in oynamasıyla ilgili bir iddia ortaya atan Ümit Davala, "Boey, Omar'ın kas ağrısı olduğunu duyunca 'Ben de halsizim, oynayamam' demiş. Ben burada bir şeytanlık seziyorum." demişti.

Zaniolo'dan anlamlı hareket Zaniolo'dan anlamlı hareket

Şimdi de milli arada tatil için Fransa'ya giden 21 yaşındaki futbolcunun koronavirüse yakalandığı ve bu nedenle Türkiye'ye dönmediği ortaya çıktı. Boey, Karagümrük maçının kadrosunda da yer alamayacak.

Milli arada ABD'de göz kontrolüne giden ve önceki gün takıma dönen Omar'ın mücadeleye yetiştirilmesi için kondisyon ekibi yoğun mesai harcıyor.

(Sabah / Mehmet Özcan)