65 yaş üstüne Angut diyen Yılmaz Özdil'e büyük tepki

Sosyal medya hesabından canlı yayın yapan Yılmaz Özdil, 65 yaş sokakta gezen yaşlı insanlara Angut kelimesini kullandı. Bu durum özellikle Twitter'da büyük tepki çekti.

HABERLER 25.03.2020, 23:57
371
65 yaş üstüne Angut diyen Yılmaz Özdil'e büyük tepki

Yılmaz Özdil, yaptığı canlı yayınla bir çok sosyal medya kullanıcısının hedefine geldi. 65 yaş üstü sokakta banklarda oturan yaşlı insanlar için Angut kelimesi kullanması olay oldu.

İşte o video;

Yılmaz Özdil Kimdir;

Girit göçmeni bir anne ile Aksaraylı bir babanın oğlu olan Yılmaz Özdil, 1965 yılında İzmir'de doğdu. Çocukluk ve gençlik yılları İzmir'de geçti. İzmir Atatürk Lisesi'nin ardından Ege Üniversitesi Basın Yayın Yüksek Okulu Gazetecilik bölümünden mezun olmuştur. Mesleğe Yeni Asır gazetesinde muhabirlik yaparak başladı. 1994 yılında Milliyet gazetesine geçerek Yazı İşleri Müdürü oldu. 1995 yılında Sabah gazetesine geçerek Yazı İşleri Müdürü oldu. 1999 yılında Fatih Çekirge'nin genel yayın yönetmenliğini yaptığı Star gazetesinin kuruluşunda yer aldı. Star gazetesinden ayrıldıktan sonra Sabah gazetesine döndü ve ATV haber genel yayın yönetmenliği görevlerinin üstlendi. ATV ve Sabah'ın TMSF’ye devredilmesinin ardından Hürriyet gazetesine geçti. 2008 yılında Uğur Dündar'ın sunduğu Star Ana Haber bülteninin yayın yönetmenliğini yapmaya başlayan Özdil, Hürriyet'in üçüncü sayfasında yazmıştır. 15 Ağustos 2014 tarihinde Hürriyet'teki görevinden istifa etti.[6] 10 Ekim 2014 tarihinden itibaren Sözcü gazetesinde yazmaktadır. Evli ve bir kız çocuk babasıdır.

Yorumlar (2)
Hakan 2 ay önce
Angut sensin lavuk
Antalyalı Attalos 2 ay önce
Yahu adam sadece 65 yaş üstü kişiler için konuşmuyorki,tüm angutlar için söylüyor.Nerenizle dinleyipte böyle anlıyorsunuzki.
15°
parçalı az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Galatasaray 2019 - 2020 sezonunu kaçıncı bitirir?
Galatasaray 2019 - 2020 sezonunu kaçıncı bitirir?
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P