Halil Dervişoğlu'nun Galatasaray'a transfer sürecini anlatan Ahmet Nur Çebi, "Halil Dervişoğlu transfer çalımı ya, anlatalım mı? Bu arkadaşımızın babası Şenol hocayı arıyor, 'Oğlum Beşiktaş'ta oynamak istiyor, Galatasaray'da yaşadıklarının ardından oraya gitmek istemiyor.' diyor. Beyefendi Galatasaray'a gitmeyecek olan oğlu için 'Galatasaray 3 lira fazla verdi...' dedi. Şenol hoca 'Bana bu kafada adam yaramaz, bırak gitsin' dedi. Bu transfer çalımı mı? Evet, değil mi? Çünkü onlar onu öyle satıyorlar. Galatasaray taraftarı Halil’i göklere çıkartırken biz Rashica’nın kıymetini bilmiyoruz." dedi.

TFF Başkan adayının son görüntüsü Galatasaraylıları kızdırdı TFF Başkan adayının son görüntüsü Galatasaraylıları kızdırdı

Çebi Talisca'nın yüksek maliyetinden de bahsederken, "Talisca gündeme geldi, kulübüne müracaat ettik ve hayır cevabı aldık. Gitmesine niye engel olmadık? Giderken eleştirmeyenler bugün gelmedi diye eleştiriyorlar. Ramos’la ilgilendik. Kimse sponsor olmak için aramadı. İki yıl için 50 milyon avroluk bir maliyeti vardı. Dönün oyuncunun son senesini inceleyin." ifadelerini kullandı.